Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés hússzú éveket,...

Milyen érzés hússzú éveket, talán életed legszebb éveit Fidesz kormányzás alatt megélni?

Figyelt kérdés
2010 nem most volt. Szerintem 2030-ig minimum maradnak Orbánék. Röpke 20 év. Ez idő alatt gyerekek nőnek fel... durva. Na hogy tetszik?
dec. 26. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Életem legszebb évei a Gyurcsány-érában teltek. Manapság minden rosszabb.
dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tönkre van téve az ország, csak egy apró kellemetlenség, a barátaim, a családom és az élettársam sokkal fontosabb ennél, és hamarosan úgyis megyünk a hanyatló nyugatra, ahol nem az ukrajnai népirtáshoz lelkesen tapsoló beteg állatok döntik el a választást.
dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Rossz, de nemigen lehet mit tenni ellene. Igyekszem függetleníteni magam tőle.
dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Jó munkám van, jó területen (így a magánorvosok is biztosítva), gyereket nem akarok és örököltem/kaptam is lakást. Így ""csak"" a borzalmas közhangulat érint.


Egyébként NEM lennénk tehetetlenek, csak hinni kellene, összefogni és 3 millióan megjelenni a Kossuth téren. Nem szállítani a szemetet, leállítani a tömegközlekedést, mindenfélét (jó, a mentőket, tűzoltókat azért ne) és kimenni tüntetni minden nap, mindenki, aki nem kormánypárti még.


Az alapvetően nagyon rossz magyar mentalitást rontotta tovább ez a kormány.

Ennek pont része, hogy nem hiszik el sokan, hogy lehetne tenni a dolgokért.

dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
14: nem lehet tenni. Tegnap voltam rokonlátogatóban, és hallgathattam végig folyamatosan, hogy Soros, migráncs, Brüsszel. Hihetetlen számomra, hogy valaki, akinek több esze van egy egysejtűnél, képes bevenni és vissza is mondani ezt az elképesztően primitív propagandát, de ilyenből van ebben az országban 3 millió.
dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

15


Jó, de a másik többmilliónak lenne a helye a Kossuth téren.

dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
utálom csak lakhatási válságot kaptam ettől a bűn bandától.
dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vettem volna lakást még mielőtt a Fideszmaffia az egekbe tolta volna az ingatlanárakat, akkor tutira elhúztam volna már az országból és mégjobban rühelleném Orbánt.

De így is elvette az esélyemet arra, hogy a lakást valaha házra tudjam cserélni, pusztán azért, mert nem gyártottam neki 3 kölyköt, így értéktelen állampolgárnak számítok.

dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

18#


Ha nincs több gyereked, nem is akarsz, akkor minek családi hàz, amivel csak a baj meg a nyűg.

dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Van
dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!