Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Mártonnak és a Partizán...

Gulyás Mártonnak és a Partizán műsorának köszönhetjük, hogy a fidesz 2/3-al nyert?

Figyelt kérdés

Marci nagyon erőltette a hülye Nato kérdéseit, és kikényszerítette MZP-ből, a választ, ami miatt rengeteg magyar rettegve ment a fideszre szavazni.

"Támogatná-e fegyverekkel az ukránokat? Küldene-e katonákat? Ha a Nato úgy dönt, akkor igen."

Nyilván nem pontos idézet, de mindegy is, mert a fidesz média szépen beetette a néppel, hogyha MZP győz, akkor mehetünk a frontra harcolni.


Még az olyan emberekhez is eljutott a hír, akik egyáltalán nem foglalkoznak politikával. Például egyik ismerősöm sose volt szavazni, egyáltalán nem érdekelte a politika. Alapjában elégedetlen is volt Orbánnal, de mégis most az egyszer elment szavazni az egész családjával, és a fideszt választották 😂 Merthogy mondták neki otthon/valahol hallotta, hogyha az összefogás győz, akkor harcolhatunk az oroszok ellen.


dec. 28. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A hülyéknek köszönhetjük akik nem nézték végig és nem értelmezték azt ami ott elhangzott.
dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Én utána le is iratkoztam a patronálói közül, nekem az volt a benyomásom, hogy ezt Gulyás Marci cseszte el nekünk.

Persze Márki Zay egyébként is problémás, de ezt Marci provokálta ki.

dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már össze vagyok zavarodva, a minap azt irták, hogy én miattam lesz megint 2/3-a a Fidesznek, pedig én még Gulyás Marci sem vagyok, Partizán meg végképp... fene se érti ezt.
dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem, Klárinak és Ferinek köszönhető, ahogy eddig mindig!
dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Igen, neki köszönhetjük sajnos. Nyilván nem ez volt a szándéka persze.

#1: Minden választáson többségben lesznek a hülyék illetve azok, akik nem járnak utána a dolgoknak. Ennek tudatában kell készülni a választásokra és sajnos emiatt is ilyen hazug a politika. Ha az emberek többsége átlátna rajta, akkor kénytelenek lennének őszintébbek lenne. De ilyen nem lesz.

dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#1 Persze ez igaz, de erre lehetett számítani. Vona ellen is durva lejárató kampány ment még 2018-ban, tanulhattak volna abból.

Nem tudom mégis mit gondolt Marci, MZP, meg az egész összefogásos csapat... alaposan meg kell fontolni minden egyes szót, ami elhagyja a szájukat.

Egy normális marketing csapat nem volt mögöttük, akik megnevelték volna őket?

dec. 28. 17:29
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Tehát ha nincs ez a partizános fiaskó, akkor 2 millió fidder átszavazott volna az ellenzékre? Nem hiszem.
dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Van kb 1,5 millió olyan szavazó, akik csak "jobb hiján" szavaznak a Fideszre. Ezt a Fidesz tökéletesen bemérte, és neki nincs más dolga, mint mindenki összemocskolni, hogy ezek az emberek a "kire szavazzak ha nem a fideszre? " állapotában vannak taertva.
dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

800ezer ember szavazott a kamu miatt a Fideszre.

Hogy NATO tagként Mo támadó háborút és sorozást vezetne be az állatias orosz hadsereg ellen.

Miközben a NATO tagságunk miatt ilyet eleve nem tehetünk.

Választási csalás a választókat ilyesmivel megtéveszteni.


Ismétlem, ennek a hazugságnak az ismétlése súlykolása 800ezer szavazatot ért.


A Marci interjú előtt nagyjából úgy állt a szitu, hogy 51%összellenzék,49% köp... Fidesz hazaárulók.

És az interjút kiforgatva 2 hét alatt Fidesz hazaáruló 2/3 lett.

Tehát kijelenthető hogy bu zeráns gulyás Marci meg mzp a full őszinteségével 2 személyben megakadályozták a kormányváltâst.

dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
ha nem ezt, találtak volna mást amit meglovagolnak...
dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!