Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kuncze Gáborral mi van mostaná...

Kuncze Gáborral mi van mostanában?

Figyelt kérdés
Már nyugdíjas? van valami politikai aktivitása? van projektivitása 2026 ra? 2024 ben önkoris választások lesznek,talán még ő is jobb lehetne Bóna Zolinál!

dec. 30. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Lopott pénzt biztos ő is mint minden SZDSZ-es! Hagyó Miklós az milliókat lopott, börtönbe is került! Megérdemelte. Remélem a többi tolvaj is börtönbe kerül. Kár, hogy nincs ellenük elég bizonyíték, különben már lecsukták volna mindet. Ez a baloldal, tolvajokból áll. Milliókat loptak.
dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

"Kár, hogy nincs ellenük elég bizonyíték"


Ha előszednék azokat a bizonyítékokat akkor ki kellene húzni a dokumentumokból a fideszes bűntársak neveit. Vagy menjenek együtt börtönbe ?


Én benne vagyok hogy küldjük mindet a rács mögé.

dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Szerintem nyugdíjas 73 éves elmúlt. Politikai ambiciói mostanában nem voltak, nem hallottam,hogy lennének. Néha meghívják műsorokba elmondja a véleményét, meg a facebook oldalán írogat, szerintem ennyi.
dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Sosem felejtem el ezeket a szavakat. Igaz ezt is olvasta papírból, tehát nem a saját gondolatai. Tehát nem számít.


" Nem nézhetjük tétlenül a privatizáció során megszerzett zsákmányokból meggazdagodott politikus bűnözöket, ahogy morzsolgatják eseménytelen napjaik múlását."

(Orbán Viktor)


A mondatot nem fejezte be. Valahogy így folytatódna: Ti milliókat loptatok, mi milliárdokat fogunk, ha egy nap hatalomra kerülünk.

dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Kuncze Gábor az SZDSZ megszűnése után a Szabadelvű Polgári Egyesület elnöke lett és ezt a pozíciót azóta is betölti. Apróbb szépséghiba, hogy ez a pártszerű egyesület annyira jelentéktelen, hogy mikor Kuncze Maci bemegy az ATV-be dörmögni, soha nem tesz róla említést és a neve alá sem írják ki, hogy ő egyébként az SZPE elnöke.

[link]

dec. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Mellesleg ha még megvannak a ciántablettái, nyugodtan beveheti őket, mielőtt lejár a szavatosságuk... Aki nem tudná, miről beszélek:


"Kuncze Gábor: (...) nagyon sok embert ismerek, akik összehasonlíthatatlanul jobban élnek, mint tíz-tizenöt évvel ezelőtt, és olyan mély letargiában vannak ettől a rettenetes országtól meg helyzettől, hogy legszívesebben az ember tényleg ciántablettát osztogatna nekik, hogy jussanak már túl a problémájukon. Ami természetesen nem megoldás."


Nos, azt hiszem, ez a 2009-es idézet ma pontosan ráhúzható a mai ellenzékre, közte természetesen magára Kuncze Gáborra, illetve a hozzá hasonlóan világvége-hangulatban tengődő, kiégett sorstársaira (Magyar György, Lengyel László, Gálvölgyi János, stb.)... :)

dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párszor láttam színházban. Amúgy meg nyugdíjaskodik, mint a legtöbb nyugdíjas.
dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 scamdemic ***** válasza:
74%

Remélem, valaki neki is osztott egy ilyet:

https://www.youtube.com/watch?v=HCG_a2ym8ik

dec. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!