Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van Balázs...

Szerintetek igaza van Balázs Attila milliárdos vállalkozónak, hogy mindenki, aki dolgozni akar, az meg tud keresni 500 ezret Magyarországon?

Figyelt kérdés

„Ma aki dolgozni akar, az az 500 ezer forintot meg tudja keresni Magyarországon. Az nem tudja megkeresni, aki nem akar dolgozni. Ha ketten dolgoznak, és az egymillió forintot hazaviszik, akkor abból 300 ezret lehet lakástörlesztésre fordítani.”


Forrás: [link]


dec. 30. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs 500 ezer havonta.
dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondta ezt a Bayern fideszkozeli vallalkozoja, milliardos tulszamlazassal szerzert vagyonnal. Ezek nem eleg lopni, meg provokalni is akarnak! Elveszik es zsebreteszik az unios penzeket, aztan a kepunkbe rohognek, hogy nekunk hol a penzunk.
dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván lehet 500 ezret keresni de azért nem minden pozícióban. Tehát igaza van de még sem.
dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Inkább úgy fogalmaznék hogy lehet 500 ezret keresni ha valaki jól választ és tanul. Ennyi . Mindenki sajnos még nem.
dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, de hála a fidesznek ez az 500k forint fizezesem annyit ér mint Gyurcsány alatt 100k.
dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven megvan, de ez az ember egy f*sz... Nem igaz, hogy aki nem keres ennyit az nem akar dolgozni.
dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Diplomával igaz. Diploma nélkül sztem még Budapesten sem az 500k nettó a jellemző. Egy jó szakmával sem tud mindenki ennyit keresni.

Momentán én innentől kezdve lusta disznóként fogok bemutatkozni, mert még a 300 is csak túlórákkal van meg xD

dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hypno ***** válasza:
100%

Akkor Balázs Attila milliárdos vállalkozó még két dologra adjon választ.


1. A neki dolgozók közül van-e olyan aki 500k alatt keres?

2. Ha igen, akkor azt miért nem rúgja ki, ha egyszer nem akar dolgozni?

dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű paraszti nyelven akkor ez annyit jelent, hogy Balázs Attila szerint a magyar emberek kb. 90%-a lusta disznó? Jól értelmezem a szofisztikált megfogalmazást?
dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
@1 Egyszerű a képlet: akkor te is egy lusta disznó vagy :D
dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!