Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbosok, balosok? Sokan...

Jobbosok, balosok? Sokan mondjátok, nincs kire szavazni !?

Figyelt kérdés

Pedig már van. Rájuk, azaz magunkra, a népre!

Félreértés ne essék, nem ő akar az ország vezetője lenni, hanem ő az egyik alapító.


[link]



[link]



dec. 30. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Én szavaznék rájuk, ha ott lesznek a szavazólapon.
dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1.

Ez rajtunk is múlik.

Mivel állami támogatást nem kapnak, lehetőségei, képességei szerint mindenki segíthet, szórólapozással, internetes megosztásokkal, akár pénz adománnyal is.

Szerencsére a tagság elkötelezett és aktív, megértették, a jövőnk a tét!


Más nem fogja megoldani helyettünk, a politikusokra nem számíthatunk.

dec. 30. 19:35
 3/17 DK-s ***** válasza:
56%

Figyelj!


Mint egy 12.000 fős DK csoport egyetlen adminisztrátora, pontosan ismerem a PHSZ-t.


Lényegében a céljuk a növekedés, általánosan ismertté válás, akár valamelyik meglévő párt támogatásával.


És itt be is fejezheted az idealista álmodozást. A hatalomba, bármi áron bejutni akaró civilek.

dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Figyelj, 12 ezres dk-s, az idealista álmodozásról annyit, hogy Gyurcsány garantáltan hozza a fidesznek a 2/3-ot, de álmodozz csak tovább, hogy majd rátok szavaznak, ti csak a kisebbik rossz vagytok, talán valamivel kevesebbet loptatok, de épp úgy leépülőben volt az ország.


A phsz mindössze tavasszal alakult, már 30 ezer felett van.

dec. 30. 20:16
 5/17 DK-s ***** válasza:
42%

#4-nek (kérdezőnek):


Átugrottam kicsit a face-re, és reagáltam egy kiírásukra, amelyben a 30.000-res tagság elérését ünnepelték. Ezeknek az adminisztrátorai teljesen szét vannak esve. XD


Elkezdtem egy hozzászólást a kiíráshoz, és véletlenül félkész állapotban nyomtam egy entert. Gyorsan kimásoltam a szöveget, töröltem a hozzászólást, majd beillesztettem a szöveget, és folytattam az írást.


Eközben valamelyik admin elolvashatta a törölt bejegyzésem, mert először cenzúrát kapcsolt rám, tehát a másodszori hozzászólásom már ellenőrzéshez lett kötve, majd törölte a hozzászólásom, és kizárt a csoportból.


Csakhogy nem tiltott, így a második próbálkozásomra már kiírta a szöveget, de addigra már nem voltam tag. Ezek azt sem tudják hogy merre vannak arccal! 🤣🤣🤣


Mivel ezt linkelni nem tudom, ezért adok egy képernyő-képet:


[link]

dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Oké, a dk járja végig országszerte ugyanazokat a helyszíneket, mint a PHSZ, meglátjuk, lesznek-e annyian a fórumon, mint nálunk voltak 😉.


Igen, elmondták többször, a bomlasztó, megosztó kommenteket törlik, semmi szükség ilyenekre, más az építő kritika, a közös ötletelés.


De engem ne győzködj, én sem győzködlek téged, maradj nyugodtan dk-s.

dec. 30. 20:49
 7/17 DK-s ***** válasza:
24%

Én nem győzködtelek semmiről, ellentétben veled.


Már a kiírásod győzködés!


A végül mégis csak kikerült kiírásom pedig azóta is olvasható. Megnézheted nyugodtan. Újra jelentkeztem a csoportba, mindenféle kontroll nélkül ismét tag lehettem, a kizárásom ellenére. Mi folyik ezeknél? 🤣🤣🤣


És mi az, hogy a "bomlasztó, megosztó" kommenteket törlik? Vagyis aki nem úgy beszél hogy az nekik tetszedjen, azt cenzúrázzák? 🤣🤣🤣


Nagyon szép! Gratulálok!

dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Van is mihez gratulálnod, veletek ellentétben 0 forint támogatást kapunk, úgy értük el az eddigieket.
dec. 30. 21:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"És mi az, hogy a "bomlasztó, megosztó" kommenteket törlik? Vagyis aki nem úgy beszél hogy az nekik tetszedjen, azt cenzúrázzák?"


Az általad küldött képernyőképen az olvasható, hogy te is hasonlóan jársz el a DK csoportodban. Megy a cenzúra ott is? Ellenőrzöd az emberek profilját, és ha valami gyanúsat észlelsz már zaklatod is őket privátban.


Egyébként ezért kapsz valamilyen fizetést? Elég aktívan tolod a DK pártiságot.

dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy értelmes opció.
dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!