Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért egy...

Magyarországon miért egy őskori, lepusztult, selejtes szemétkupac az állami szolgáltatások túlnyomó része (posta, bkk, máv, eon)?

Figyelt kérdés
Semmit nem lehet normálisan, zökkenőmentesen elintézni, súlyos időt, energiát és mentális kapacitást lopnak el emberektől az inkompetens, selejtes ügyintézéssel, Európa szégyene, ami ebben az “országban” van. A retkes NER maffia nem tudna legalább minimálisan az embereknek segíteni?
jan. 2. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt mert az állami cégek vezetői annyit lopnak, amennyit csak tudnak. Másrészt mert a dolgozók olyan megalázóan alacsony alamizsnát kapnak fizetés helyett, hogy aki alkalmas valamilyen munkára, az menekül onnan.
jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég nekik "csak" besöpörni a "szolgáltatás" díjait, - megtehetik.
jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gungasam ***** válasza:
Sajnos az 5-öst nem bírtam eléggé lepontozni. Nem a nyuggerek szavazzák be a fideszt a kormányzásba. Szerintem a nyugdíjasok java része szoci.Azon kívül a szerelőknek igenis rengeteget kell tanulni. Sok diplomás idótát látni szerte a hivatlokban, iskolákban, gyógy intézményekben. A szerelő ha hülye éhen hal. Továbbképezi magát új típusokra, technikumot végez..stb. Amúgy én mint nyugdíjas voltam kórházban a 72 év életem alatt 1x, tavaly megműtötték a sérvemet és nagyon elégedett voltam a munkájukkal. De a kórházra nem lehet szavazni.
márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gungasam ***** válasza:
Azért ilyen mert az adóhatóság gyenge fos. Olyan törvény kellene amelyik az adózás elkerülését , kijátszását, a vagyon külföldre mentését tiltaná és durván büntetné. Súlyosabban büntetné mint az élet ellenes bűnöket.Hasonló módon mint az útálatos USA-ban.Kevés a közpénz és sokan lopják.
márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!