Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pedagóguskènt menjek inkább...

Pedagóguskènt menjek inkább külföldre?

Figyelt kérdés

A kormánypártiak nem tudnak meggyőzni semmilyen agymosott ígéretről. Most fogok diplomázni, és külföldre akarok menni, mert itthon se nem házam, se nem megszorítások nélküli jövőm nem lesz. Folyamat a negatívsággal vagyunk körbevéve, körülmények a rendszer nagyon sivár. Nagyon sajnálom a gyerekeket.


Megéri? Felvidékiként gondolkodok Csehországban, mert a nyelv miatt könnyebb lenne.

Már a szomszédokban is jobbak a körülmények?

Menjek vagy maradjak?



jan. 3. 16:52
A kérdező szavazást indított:
Menj és vissza se nézz
Maradj és elég lesz a béremeléssel….
Soha nem fog változni semmi itthon
28 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%

Menj! De gyorsan!

A pedagógus diplomáddal - amit ugye a magyar államnak és magyar adófizetőknek köszönhetően szerezhettél meg ingyen - azt majd tuti jól tudod majd hasznosítani ha állást keresel mosogatóként vagy bolti árufeltöltőként.

Nem akarlak semmivel meggyőzni hogy maradj, sőt, kifejezetten kérlek hogy húzz el innen nagyon gyorsan és ne is menj egy gyerek közelébe se a magyar iskolákban!

Veled ellentétben én pedagógus vagyok, te nem, csak szereztél egy diplomát ezen az egyetemen.

jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%

#1

Sugárzik a válaszodból a gonoszság, dehát aki az orosz bábkormánnyal szimpatizál annak ez alapfelszereltség.

jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hú kemény. Te pedagógusként tényleg ilyen stílusban írsz? Mert akkor én tényleg téged sajnállak. Vagy talán neked olyan jók az életkörülményeid, hogy megéri neked itthon?

Majd visszafizetem könnyen a féléveket, bárhova is fut ki az életem!

Sok sikert neked:))

jan. 3. 16:57
 4/33 A kérdező kommentje:
Miért lennék bolti árufeltöltő? Három nyelvet magas nyelven művelek, amivel igenis nagy esélyem van karrierre, még ha az eleje nehéz is.
jan. 3. 16:58
 5/33 anonim ***** válasza:
36%
Menjél külföldre ha már ilyet kérdezel, biztos nagy szükség lesz ott rád.
jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
31%
Most emelik fel a fizut, miért nem eddig mentêl?
jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
39%
A magyar állam taníttatott szinte ingyen, te meg mennék akkor menj ilyen emberre nincs szükség itthon.
jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

"Veled ellentétben én pedagógus vagyok, te nem"

Tényleg megdöbbentő a pedagógus állomány minősége. A gyerekekkel is így beszélsz?

Nekünk volt anno egy nagyon kedves, nagyon jó biosz tanárunk gimiben, diploma után az volt az első munkahelye. Imádtuk minden óráját, erre egyetlen év után ott is hagyta az iskolát. Állítólag magán suliba ment át, mert ott sokkal jobban keresett. Így veszíti el az oktatás a kiváló pedagógusait, és maradnak az olyanok, mint az első válaszoló...

jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
17%
Menjél, egy ….kevesebb.
jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%
Jelen állás szerint minden jobb, mint maradni.
jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!