Jól látom, Kádár János nagyobb pusztítás csinált a magyar népen, mint Gyurcsány és Orbán?




válasza:



válasza:



válasza:Egészen biztosan rosszul látod ezt.
Orbán 100 éve nem látott pusztítást csinált a magyar néppel.
Az egyházi és nemzeti szimbólumokat kisajátították és azt kommunikálják, hogy nem is magyar aki nem keresztény és fideszes.
Elüldöztek közel 800 ezer magyart már, és olyan rossz gazdasági és politikai légkört teremtettek, hogy már a románok és ukránok sem akarnak ide jönni dolgozni, már a Fülöp-szigetekről kell hozni munkásokat, meg majd Afrikából, mert már csak ők jönnének ide.




válasza:Egy fáradt sóhaj volt az első reakcióm a kérdésedre.
Na akkor...
-Orbán 14. éve irányítja 2/3-os tejhatalommal az országot,és ennek ellenére, ahogy a kérdező is rengetegen gyurcsányoznak és elmúlt 8 éveznek ebben az országban,a mai napig.
-Tudod mi az,hogy 14 év egy emberi életben?
-8 év általános iskola
-4 év középiskola ( érettségi)
-2 év valamilyen OKJ képzés
Beláthatod 14 év egy ember életében, elég sok idő, és ez után gyurcsányozni elmúlt 8 évezni, egyszerűen szánalmas




válasza:4# válaszoló vagyok
Egy magyarországhoz közeli példát felhoznék.
Horvátország:
-Horvátország 1991-1995 között véres háborút vívott szerbiával
-Horvátország 2013 óta tagja az európai uniónak ( 11 éve)
-Horvátországnak 2023 óta eurója van
Mindössze 10 év kellett nekik,horvátoknak az eu csatlakozás után,hogy bevezessék az eurót
( lehet ott az oligarchák nem lopták el az eus pénzeket) bocsánat elvesztette közpénz jellegét
-Magyarország 2004 óta tagja az európai Uniónak ( 20 éve)
Amiből az elmúlt 14 éve Orbán vezeti 2/3-os tejhatalommal az országot
és mai napig nincs euronk




válasza:



válasza:Kérdező, amit a kérdésedben felvetettél, azt boldogabb országokban szociális hálónak hívják! Kádár alatt nem voltak hajléktalanok, koldusok, éhezők, megfagyottak.
Soha nem gondoltam volna, hogy valaha olyan sz@r országban fogok élni, amelyikben Kádárt kell megvédenem, mert amikor a rendszer megbukott, akkor igen boldogok voltunk!
De lássuk a tényeket: Kádár alatt épült Ferihegy 2 (A, B), a 2-es, 3-as metró, Dunaújváros, Tiszaújváros, a paksi Atomerőmű, Százhalombatta, Erzsébet híd, a Rába, az M-7-es, M-3-as autópálya eleje stb. stb. stb.
2,5 millió lakás épült Szombathelytől Nyíregyházáig, Pécstől Miskolcig, Szegedtől Budapestig, Győrtől Debrecenig.
Akkoriban a magyar élelmiszerek termelése nyolcszor több volt, mint amennyit az ország igénye volt - mára még a krumplit is importálni kell!
Szerintem halvány gőzöd sincs hogy mekkora marhaságot böffentettél ide!




válasza:Kádár is sz@r volt, de ezekhez a rendszerváltó majmokhoz képes egy országépítő géniusz...
És ez nem Kádár érdeme, hanem az ilyen Gyurcsány, meg Orbán félék szégyene!
Amit a 7-es írt, azt még sokáig lehetne sorolni, mint ahogy azt is, amennyit szétloptak, tönkre tettek ezek a rendszerváltó csavargók!




válasza:



válasza:Nagyon rosszul látod!!!
Lásd: előzőek!
Kapcsolódó kérdések:
Ma délután mentünk fel az Avalon Parkhoz, és valami horrorisztikus látvány tárult a szemünk elé az Egyetemváros után, Tapolca irányába: bal oldalt egy másfél-két kilométeres szakaszon (gyakorlatilag a Kemény Dénes uszodától egészen az Ellipsum fürdőig) száznál is több...
A Magyar kormány szerint, ha a Lengyelek megadták volna magukat, akkor nem lett volna II. Világháború. Tehát az egész háborúért és annak minden következményéért a Legyelek a felelősek. Pont úgy ahogy a jelenlegi háborúért az Ukránok felelősek, mert nem adták meg magukat azonnal feltétel nélkűl.
Köztudott tény hogy a Fidesz betegesen gyűlöli a fákat, irtja őket ahol tudja. Számukra az lenne a Kánaán ha 0 fa maradna az országban. Viszont a favágás meg ugye pénzbe van, pénzt kiadni meg sose szerettek. Jól gondolom, hogy erre megy ki a játék, hogy két (sőt,...
Például most a KATA-t tették tönkre. Még mit kell nekik, hogy végre felébredjenek az emberek? Ébredj magyar! Ébredj sírodból holt magyar. Hisz bár ragyog hidd el fanyar. Ébredj, a pokol közelít. Ha hagyod sátán öl meg itt. Élj, s kelj fel a sírból végre. A...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




