Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mitől lett a...

Magyarország mitől lett a legjobb hely Európában, ahonnan nem érdemes elköltözni és ahonnan csak rosszabb helyre lehet költözni?

Figyelt kérdés
jan. 4. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha megfigyeled, ahol szélsőjobboldali, vagy szélsőbaloldali kormány van vagy volt, ott mindig ugyanez a propaganda. Hogy mi vagyunk a legjobbak, a világ közepe, nálunk a legjobb, itt maradni jó, innen nem mennek hanem ide csak jönnek. Megerősítésként néha hamisítanak a propagandához statisztikákat, felméréseket is.

Egy normális ember tudja, hogy valószínűleg nem az ő országa a legjobb. Ettől még nem lesz hazaáruló. Ez csak tényszerű gondolkodás.

Ha már van jobb, akkor miért ne vágynának oda? Egyesek fel is kerekednek és mennek. Az én rokonaim, ismerőseim legalább fele nekivágott már a világnak az elmúlt kb. 15-20 évben és nem ám mosogatnak, hanem jó állásuk, azóta saját házuk van nyugaton a rendes szakmájukban és többen munka mellett ott diplomáztak le.

A propaganda szerint ez természetesen nincs. A propaganda szerint aki ha ki is megy, az csak mosogatni tud és gyorsan visszajön. Mert az ilyen propagandát terjesztő kormányok ezen keresztül akarják bebizonyítani, hogy a vezetésük alatt olyan jó az ország.

jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Viktortától ilyen.
jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Ezen a kérdésen hangosan felnevettem. Szerintem ahhoz is felállva tapsolnátok ha csatlakoznánk a Szovjetunióhoz
jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!