Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon lehet politikai...

Magyarországon lehet politikai kampányban a rivális párt szavazóit szankciókkal fenyegetni? Nekem tetszene ha például Gyurcsány azzal kampányolna, hogy Orbán szavazóival ugyanazt csinálná amit a kormány az ellenzéki önkormányzatokkal

Figyelt kérdés
Kölcsön kenyér visszajár!

jan. 4. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehetni lehet csak forditva sülne el a puska.

Ha ilyen programot hirdetne meg az ellenzék, akkor a Fidesz ezt kihasználva akkora ellenkampányt inditana az ellenzék ellen, hogy még az is elpártolna az ellenzéktől, aki még bízik bennük.

jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DK-s ***** válasza:
74%

Szerintem meg nem hogy jó ötlet, de még gyenge is!


Minél durvább szankciókat helyezne kilátásba, például O1G és haveri köre vagyonelkobzását-lesittelését, én megkockáztatom megjósolni a 2/3 lehetőségét!


Szerintem az még a MiHazánkosoknak is tetszene!

jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Mármint kinél lenne a 2/3, a DK-nál?
jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DK-s ***** válasza:
11%

Annál, aki ezzel kampányolna.


Ha a DK, akkor a DK. Ezt még egy ellen-kampány sem tudná űberelni, ha kitartóan ismételnék. És akárhogy is nézzük, ezzel GYURCSÁNY lenne a leghitelesebb!

jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk azt meg lehetne pedzeni, hogy aki oroszpárti, eu nato ellenes az hazaáruló.

És akkor a választási győzelem után az ilyenek választhatnak, hogy irány oroszország végleg a visszatérés lehetősége nélkül, vagy 10 év letöltendő.

jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. Dehát kampányoltak ezzel. Klárika is meg Jakab is.
jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 És ha véletlenül nem emezek nyernek, hanem a túloldal, akkor majd azok küldik emezekez és szavazóikat olyan táborba, ahol koncentrálni tanulnak? 🤣

Mégis létezik az időgép? Visszaugrottunk 80 évet?

jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy honnan fogjuk tudni, hogy ki kire szavazott? Nem lesz titkos a szavazás? Nekem ez a komcsi időből ismerős. Egy darab választható párt a lapon, és be kell mutatni a bizottságnak, hogy ügyesen beikszelted azt az egyet.

Most akkor rossz a kommunizmus, vagy követendő? ...

jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!