Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja be a kormány...

Miért mondja be a kormány időről időre, hogy „már X számú választópolgár töltötte ki a nemzeti konzultációs kérdőívet”? Ki hiszi ezt el? És ki hiszi el azt, hogy ez bármit is számít Brüsszelben?

Figyelt kérdés
Nem áll módunkban meggyőződni róla, hogy valójában hányan is vannak, az Orbán-kormány hitelessége, igazmondása meg ugye olyan, amilyen... Volt alkalmunk megismerni.

jan. 5. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Hogy mindenki lássa, hogy nagy tömegek mozdultak meg az ügyben, és emlékeztesse azokat, akik még nem tették, hogy előttük is nyitva áll a lehetőség.
jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem számít Brüsszelben, én kitöltöttem es az ukránok támogatását helyeseltem.
jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A lényeg, hogy így pár évente újabb 10+ milliárdot zsebre lehet csúsztatni a közpénzből.
jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdon kép, azért sztrájkolsz mert elmondhatod a véleményed.
jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Én nem értem ezt az egész hisztit. Ha valaki nem kér a nemzeti konzultációból, simán le tudja tiltani az Ügyfélkapun. Én már éve óta nem kapok ilyen jellegű dolgokat. Ha az ország 2/3-a ezt megtenné, talán értelme sem lenne azt elindítani. De persze egyszerűbb itt sírni, mint cselekedni.
jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
A borítékhoz,nem kell ügyfélkapu,okoska.
jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hypno ***** válasza:
71%

#2


Te azt csak hiszed.


Ha kitöltötted, akkor mire megszámolják, addigra Orbánék álláspontját erősíted.

jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
6-oska: Részeg vagy, vagy mit "okoskázol" itt? Ha nem vágod, miről van szó, akkor miért szólsz bele? Simán be lehet állítani az adatletiltást és onnantól fogva sem Nemzeti Konzultáció, sem nére szóló célzott pártpropaganda, sem Reader's Digest kamunyereményjáték nem jön a postaládába.
jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8/8

'nére' azért!

jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!