Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért érvelnek...

A fideszesek miért érvelnek azzal, hogy nagy a jólét, mert mindenkinek jó kocsija van, miközben azok a "jó" és "új" kocsik külföldről lettek behozva, mert már nem kellenek a nyugati embereknek?

Figyelt kérdés
Az én gazdag ismerősöm is azzal vág fel, hogy Németországból 6 millióért milyen fasza Mercit hozott be.

jan. 5. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert tájékozatlanok.
jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Nyugatról azért hoznak be sokan autókat, mert Magyarországon nincsenek egyszerűen nem kapható elég autó, kicsi a kínálat.


Én is Németországban vásároltam az autómat, 2 évesen.Minden regisztrációs díjjal kutyaf_sszal együtt is olcsóbb volt, mintha Magyarországon vettem volna.

jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

"Az én gazdag ismerősöm is azzal vág fel, hogy Németországból 6 millióért milyen fasza Mercit hozott be."


Az ismerősöd nem gazdag csak hülye.

jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nincs vele baj, mert vezettem is és elég jól néz ki
jan. 5. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem hallottam még ezt az érvelést.
jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

"Nyugatról azért hoznak be sokan autókat, mert Magyarországon nincsenek egyszerűen nem kapható elég autó, kicsi a kínálat."


Melyik márka új modelljét nem tudod megrendelni itthon a kereskedésben? Vagy azért kell a használt német autót megvenni, mert nincs lóvé az újra?

jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hát tényleg nincs vele baj, mert vezettem is és elég jól néz ki"


Hogy elég az biztos, német autók imádnak égni.


[link]

Hogy jól néz ki, az meg ízlés kérdése, nekem nem biztos hogy lenne gusztusom beleokádni.

jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2007 kicsim van, nem jó de karbantartom nem fukarkodom újat nem tudnék venni.
jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PMC Wagner ***** válasza:
53%

"Nyugatról azért hoznak be sokan autókat, mert Magyarországon nincsenek egyszerűen nem kapható elég autó, kicsi a kínálat."


Azért hozzák be mert sokkal olcsóbb. A németek/osztrákok meg ahogy lejár a jótállás már el is adják a kocsit amin sokszor még 100 ezer kilométer sincs. Illetve karambolozott kocsikat hoznak be amit megjavítva jó pénzért eladnak. Ez utóbbi igen nagy biznisz.

jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó lét van. Üdv Szabolcsból.
jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!