Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan jön a kormány, fideszes...

Honnan jön a kormány, fideszesek azon száma, hogy Magyaro. több millió ukrán menekültet fogadott be?

Figyelt kérdés

Nagyon nem értem, ez rengeteg ember.

A 83 milliós Németországban vannak a legtöbben, kb. 1,2 millióan.


A kormány szerint hazánk lakossága „másfélszeresére nõtt“ (ez 4,5 millió ukránt jelentene nem?).

Máskor meg „befogadtunk 1 millió ukránt“, mondta többek közt Illés Boglárka fideszes képviselõ.


Ez igaz? Tehát ma minden 9. ember ukrán hazánkban?

Hol lakik ez a rengeteg ember?


Nekem nem jön ki sehogy sem….


Fideszesek tudnak ebben segíteni?



jan. 5. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez vmi új propaganda reklámban megy? Szerencsére én nem találkozok ilyenekkel, mert tv-t nem nézek, youtubeot meg fizetem, de ez kemény xD
jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Te miről beszélsz?? Szó sem volt ilyenről, amit kérdeztél.

A kormány a hivatalos kommunikációban meg se szokat említeni a Magyarországon lévúő ukrán menekültek számát, minden nap nézem a köz tv-t, de még ott sem volt szó róla.


PS: November körül kutakodtam egyszer és az akkori adatok szerint volt 32 ezer ukrán menekült Magyarországon.

jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még csak azt kéne... Ez még viccnek is rossz...
jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 DK-s ***** válasza:

Ügyes vagy!


[link]

jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

menekültkérelmet az adhat be aki az ELSŐ biztonságos országba lép át a határon. Nekik joguk van ahhoz hogy menekültstátuszt kérjenek.

A magyar-ukrán határon pontosan tudják, hogy hányan léptek át akiket az országunk beengedett és segített valamilyen formában. Róluk beszél a kormány amikor a minden idők legnagyobb humanitárius akciójának nevezi az ország életében az ukrán menekültek befogadását.

Nem mondták azt soha hogy több millióan kértek vagy kaptak volna menekültstátuszt, vagy hogy milliónyi ukrán menekült lenne nálunk. Azt mondták hogy X ember érkezett hozzánk Ukrajnából menekültként.

Ha a többi ország tartaná magát a menekültjoghoz akkor aki itt lépi át az ukrán határt az scak itt kérhetne menekülstátuszt tőlünk és nem mehetne tovább a németekhez vagy máshová. De nem tartják magukat hozzá, így az ukrán menekültek többsége amit tud tovább is megy és ott kér menedéket.

jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz pont a klikkhajhász infóközlőknek, hogy aki érkezik, arra úgy hivatkoznak, hogy "menekült" (nem mindig, de előfordult). Ez így tényleg eléggé félreérhető sőt, félrevezető. Eddig 30 millió ember lépett ki Ukrajnából, de ezekbe nincs benne a visszaáramlás, ami 20 millió. A 30 millióból pedig 4 millió kilépés nálunk történt. A pontosság miatt 4 094 100 fő. De ezek messze nem mind menekültek.


Viszont ezekben a közlésekben feltüntetik, hogy hány ember kap tartózkodási engedélyt Magyarországon.


Ha elolvasnád a teljes cikket, ami sokszor csak pár sor, akkor nem lenne semmi kérdés. Tegnap 16 ezer ember érkezett Ukrajnából ÉS csak 100 kapott tartózkodási engedélyt.


Ezek száma pedig (nálunk élő menekült ukránok) 40605 fő most. Ezért nem érdemes szalagcímekből tájékozódni, nem is lehet.

jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Több milliót fogadott be ami igaz de azok nem sokra rá el is mentek.
jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Napi Aktuàlis, 2023. dec. 11

7:15 perc


Illés Boglárka fideszes parlamenti képviselõ: „és több, mint 1 millió ukrán menekültet fogadtunk be“.


Tessék. Ezt kérném megmagyarázni egyenesen. 1 milliót? Hol vannak?

Igazat mond egyáltalán???

jan. 6. 00:46
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Már leírtam neked, de direkt játszod (?) A hülyét.

Menekültet fogadtunk be = menekülteket menekültként engedtünk be a magyar határon és kapták meg a szükséges segítséget, fordulhattak menekültstátuszért.

Attól mert később a többség úgy döntött tovább megy attól még ők valóban menekültek és valóban befogadták őket.

jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd mert ez hülye. Nem fogja megérteni.
jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!