Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az év eleje, végeláthatatl...

Itt az év eleje, végeláthatatlan drágulás a szolgáltatásoknál, élelmiszernél tavalyhoz képest már most. A kormány idén is totális csődöt mond a drágulás megfékezésében?

Figyelt kérdés
jan. 6. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mivel ők intézték a drágulást
jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Ti most tényleg ennyire hülyék vagytok vagy minek köszönhető a fáziskésés?


[link]


Amiért 2023 januárjában 28 ezret fizettek, az 2023 novemberében már csak 24 ezer volt. Ez minden csak nem drágulás tavalyi évre.

Ha a decembertől-decemberig tartó inflációt nézzük akkor valószínűleg a top 5-ben se leszünk benne, miközben az éves átlagbérnövekedés valószínűleg nálunk volt az egyik legjobb az EU-ban.

jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nézd én notórius fideszrühellő vagyok, de semmi drágulást nem érzékeltem. A fizetésem egymillió ötvenezerről megemelték egymillió százötvenezerre az árak meg maradtak a béka segge alatt. Miről beszélsz?
jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Én még nem tapasztaltam.


A vendéglő ahova járok ebédelni, nem emelt (ezen én is meglepődtem).


A tömegközlekedés ára sem változott januárban.


A boltokban sem emelkedtek az árak.


A telefon, internet fog jelentősen drágulni, ott a szolgáltatók a tavalyi átlagos inflációval akarnak drágítani januártól.


Úgy hallottam az üzemanyagok megdrágultak az adóemelés miatt, de ritkán tankolok.


Biztosításban ősszel lesz fordulóm.

jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is brutális áremelkedést tapasztalok a boltokban. Sajnos az infláció tovább folytatódik ahol 2023-ban abbamaradt kb. 1-2 hónapra, taktikai okokból.
jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
A ner meg a mutyi mit vartál tőlük mar a kávét is kétszer kell lefőznöm.
jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Ma már 740ft volt egy kiló kenyér ki tudja ezt megfizetni.
jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!