Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brutális jólét tombol itthon...

Brutális jólét tombol itthon az infláció ellenére. Ebből is a Fidesz jött ki jól, hogy a cégek a juttatásaikkal meg tudták ugrani a drágulásokat, a munkavállalók meg azt érzik, hogy soha nem éltünk ilyen jól?

Figyelt kérdés
jan. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Hol?
jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ebből egy szó nem igaz.
jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Általában senki sem keres már egymillió forint alatt. Aki szarul akar élni annak ki kell költöznie Ausztriába vagy Németországba. Ott kell horrorisztikus áron putrit bérelnie és elmenni trógernek ezer euróért.
jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkora brutál jólét van hogy a benzin áremelést is csak 2 lépcsőben merték megcsinálni különben éhen pusztulnának a népek :DDDDDDD
jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Németországban.
jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Rám el lehet mondani, hogy soha nem éltem még ilyen jól, csak én kimentem 2 éve Ausztriába. Nem tudom hogy ez mennyire számít. :D

Előtte mélynyomorban éltem diplomásként nettó 200 ezerből Budapesten.

jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!