Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Palotás János ma videót tett...

Palotás János ma videót tett közzé a Youtubeon, ahol felvázolta, hogy Orbán Viktor 2025-re kiléptetheti M. o.-ot az EU-ból.Ezt megírta a Népszavában is. Ez tényleg megtörténhet? Hol van az értelmiség, a közép osztály tiltakozása? Tényleg nem számít?

Figyelt kérdés

#Palotás- Népszava cikk
jan. 7. 19:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy tényleg minden erővel abba az irányba tereli a közvéleményt, hogy elfogadjuk a kilépést. Ez már nagyon régen feltűnt nekem is, még csak nem is kellett hozzá Palotás.
jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Alex Fly ***** válasza:
57%
@11: persze, az unióellenes propagandát nem lehet úgy csinálni, hogy közben azt kommunikáljuk, hogy a kilépés az ország végét jelentené. Még akkor sem, ga a valóságban mindenki tudja, hogy Oroszország és Kína számára csak addig érdemes Magyarországgal foglalkozni, amíg az az EU tagja és belülről tudja az érdekeiket képviselni. Egy kilépés után már semmi nem indokolja, hogy egyáltalán szóba álljanak velünk.
jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Elfogadom, kicsit túl lihegtem én is. Tételezzük fel, hogy a Kipcsak- nindzsának nincsenek ilyen tervei. Bár nem véletlenül kérdeztem meg. De! Decemberben hazahoz Brüsszelből 10 millió Eurót. Január 2.-án amerikai bankból felvesz 890 milliárd Ft hitelt. M.o.-nak csak a hitel kamatok évi 3800 milliárd. És megteheti, mindent megtehet, semmilyen társadalmi ellenállás nincs. Egyszer elfogynak az ingyen pénzek, még a nyugdíjasoknak is.
jan. 8. 10:49
 14/24 A kérdező kommentje:
8.-as Válaszoló. Jó a videó, ajánlom én is.
jan. 8. 11:09
 15/24 anonim ***** válasza:

"Decemberben hazahoz Brüsszelből 10 millió Eurót."

10 milliárd az

jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

8: kit érdekelnek az ilyen 800 feliratkozós gyogyósok, akik a neten megmondják a véleményüket? csak a magadfajta bolondokat.

tudod a vélemény olyan mint az ánusz.

ez a baj a társadalommal, hogy ilyen félkegyelműeknek hisznek az emberek. múltkor itt gyk-n azt kérdezték hogy tényleg betiltják a facebookon a live-ozást, ott is egy ilyen idióta tett fel erről videót.


de nyugodtan rettegjetek csak az ilyenektől, remélem felemészt a paranoia :D

jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15.-ös. Annál inkább. 16.-os. Azért élvezed az arctalanság bátorságát. Itt a Gy.k-án mindenkit el lehet küldeni mindenfelé, mindenki fajankó, aki mást gondol. Csak én vagyok, aki tudja a tutit. Csak kár, hogy az eredeti feltett kérdéshez semmi köze nincs.
jan. 8. 15:21
 18/24 anonim ***** válasza:
17: még mindig a kérdés: azért mert egy személy valamit mondott youtubon, akkor az úgy is van, és már menni kell tüntetni?
jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Le félkegyelműztél. Le bolondoztál. Azt sem tudod, ki vagyok? Remélem, jó napot szereztem. Orbán Viktor 2014 óta gyakorlatilag kisajátította az országot. Az (általad is) ezerszer elszidott Európai Únio 2014 óta kb. 60 ezer milliárd Ft-nak megfelelő Eurót zúdított Magyarországra, aminek a zömét Orbán és cinkos társai gyakorlatilag ellopták. Amire az Unió adta, oktatás, egészség ügy, infrastruktúra, meg hogy a magyarok jobban éljenek, nem úgy jutott, ahogy elvárható lett volna. Hadházy Ákos egy áruló, mert sorban mutatja be, hogy hová tűntek a beruházási pénzek. 790 millióért egy 12 személyes bölcsőde Nógrádban.Szerinted nincs itt semmi látni való, minden a legnagyobb rendben van, csak az ilyen élhetetlen bolondok,(mint én pl.)állandóan akadékoskodnak. Még Bulgária utánunk van, nem sokáig, aztán mindenben utolsók leszünk. Hát ez tényleg nagy dicsőség. Orbán Viktorról már minden elképzelhető. Ő már minden helyzetben volt, meg annak az ellenkezőjében is. Ha itt bekövetkezik az, amit senki nem akar, és szerinted károgás, akkor mindenki bűnös lesz. Még te is.
jan. 8. 16:29
 20/24 anonim ***** válasza:
36%

még egyszer megkérdezem: azért mert valaki mondott valamit az interneten, akkor már menni kell tüntetni?

jó lenne ha válaszolnál és nem hisztiznél.


nem is érdekel ki vagy, tele van az internet a magad fajtákkal. egy videó alapján már vonulni kell tüntetni? akkor miért nem tüntetsz ahelyett hogy itt irkálsz? te tuti valami dk-s nyugdíjas vagy, ja akkor azért irkálsz itt mi mert otthon kényelmes melegéből ki nem mennél csak itt osztod az észt :D

egyszer se hoztam fel az uniót, nem még hogy szidtam volna szóval hazudni meg nem szép dolog. szépen eljutottál a videóról az orbánozásig. egy nagy vicc vagy.

jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!