Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Palotás János ma videót tett...

Palotás János ma videót tett közzé a Youtubeon, ahol felvázolta, hogy Orbán Viktor 2025-re kiléptetheti M. o.-ot az EU-ból.Ezt megírta a Népszavában is. Ez tényleg megtörténhet? Hol van az értelmiség, a közép osztály tiltakozása? Tényleg nem számít?

Figyelt kérdés

#Palotás- Népszava cikk
jan. 7. 19:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Válaszoltam. Szerintem a Magyarországnak juttatott , a történelmünk folyamán még soha nem látott mennyiségű pénz, amiből tényleg fejlődhettünk volna, nem oda jutott, ahová kellett volna. Luxus villák, yachtok, magán repülők, magán vagyonok lettek belőle. Ahhoz hogy Orbán Viktor, és társai ezt bűntelenül megúszhassák, már pedig Orbán Viktornak ez a célja, csak úgy lehetséges, ha kivezeti az országot az Unióból. Egyébként miért nem lép be az Európai Ügyészségbe? De én csak egy károgó fajankó vagyok, de egyébként még sem nyugdíjas, sem DK-s nem vagyok, mondjuk Fideszes sem.
jan. 8. 17:24
 22/24 anonim ***** válasza:
26%

látom nem sikerült értelmezni. na még egyszer, azaz harmadjára:

a palotás jancsi feltett egy videót ahol ő jósol(!) valamit. szóval azért mert valaki mondott valamit egy videóban, egy cikkben, már indulni kell az embereknek tüntetni?

jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
42%

#21 Te valami hisztis bolond vagy? Mert nagyon pörögsz csak értelem nincsen benne. Benyaltad a propagandát az látszik, semmi más, mert érteni már nem érted.

A pénz oda jutott ahová kellett - fejlődött az ország, vannak munkahelyek, van magasabb jövedelmünk és rengeteg beruházás volt ami az ország vagyonát gyarapította. Az államét és a magánemberekét is.

Orbánék nem vezeti ki az unióból az országot akkor sem ha tovább hisztizel. Az Európai ügyészség pedig értelmetlen dolog. Az alkotmányunk meg tiltja, hogy a magyar ügyészség, bíróság felett más szervezett legyen. De tuti fogalmad sincsen arról mit is csinál az Európai ügyészség és hogyan, tuti azt hiszed annak dolga, hogy majd a zorbánékat börtönbe csukja. Hát nem.

jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Alex Fly ***** válasza:

@23: pedig ez a helyzet. Magyarország komoly mennyiségű támogatást kapott arra, hogy a gazdaságát rendbe hozza -ennek eredményeképp tele vagyunk stadionokkal, a führer családjában mindenki milliárdos; ellenben a gazdaságunk a középeurópai átlagból lecsúszott a béka segge alá: konkrétan Bulgáriával veszekszünk az utolsó helyért. Vannak munkahelyek, amelyek 90%-ban külföldi kézben vannak és az országnak sok esetben csak ráfizetésesek, és ez is csak addig, amíg a kormányunk a képzett magyar munkaerőt fillérekért bocsátja azok rendelkezésére és törvényekkel szavatolja a kiszolgáltatottságunkat.

Az európai ügyészség pedig nem lehet alkotmányellenes, hiszen az az EU alkotmányával teljes összhangban működik és pont az hatalmazza fel a feladata ellátására. Orbánékat pedig rajtunk kívül senki nem fogja börtönbe csukni; ezt az ő uralma alatt élőknek kell megtenniük.

jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!