Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók és bizonyta...

Ellenzéki szavazók és bizonytalanok! Megéri attól rettegni, hogy Gyurcsányra szavazzatok, ha az az ára, hogy ennek következtében Orbán marad hatalmon újabb kétharmaddal és leépíti a jogállam maradékát?

Figyelt kérdés

Óriási Magyarországon a bizonytalan szavazók száma. Ők az a halmaz, akiknek a döntő többsége el se megy szavazni. Minden országgyűlési választás során a kezükben volt az ország jövője.


A legfőbb érv amire hivatkozva nem mennek el szavazni az hogy nincs kire szavazni, Gyurcsányra végképp nem akarnak szavazni. Az ellenzéki szavazók jelentős részét szintén megosztja Gyurcsány.



Ha ők mind elmennek szavazni és szavazáskor befogják az orrukat tavalyelőtt, vagy 6 évvel ezelőtt, akkor Gyurcsány vezetné ezt az országot és nem lenne 390 forint egy euró és nem mennének sorra csődbe a kis és középvállalkozások...



jan. 9. 19:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
56%

Mi a baj?

Én nem rettegek.

jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok bizonytalan, én cakkumpakk utálom az egész politikai palettát. A fidesz utálom mindközül legjobban, de ez a lényegen semmit nem változtat, ettől még nem szavaznék Fletóra.🤮🤮
jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
52%
Mia kérdés tulajdonképpen?
jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%

A DKs kérdező barátunk arról próbálja győzködni az olvasókat hogy szavazzuk meg a tapló főnökét. Nem fogjuk.

Ha az ellenzéki politikai palettának ez az ajánlata akkor hagyunk nekik még 4 évet ellenzékben hogy véggondoják az ajánlatot.

Csak az a baj hogy repülnek a 4 évek és mindig ugyanaz lesz a gondolkodás eredménye.

jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

"A DKs kérdező barátunk arról próbálja győzködni az olvasókat hogy szavazzuk meg a tapló főnökét. Nem fogjuk."


Légy büszke erre a határozott kiállásodra a következő Fidesz kétharmad után is! Ha addigra marad még megtakarításod és a fizetésed érni fog még valamit.

jan. 9. 19:26
 6/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak Gyurcsány van a kínálatban. Eltűnni nem fog, mert a nyugdíjas DK-sokat képtelenség erről meggyőzni, de ettől még lehet másra szavazni.
jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
20%

Nem szeretem a fideszt. De olyan országban sem akarok élni amilyet gyurcsány csinált. Egyszer már éltem benne és nem szerettem.

Nekem ma a fidesz a kisebbik rossz.

Jól keresek infláció körüli emelést kaptam, 16% adót fizetek. Van megtakarításom. Nem akarok többkucsos adót. Miért szavazzak Gyurcsányra ?

jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem csak Gyurcsány van a kínálatban. "


Itt a választék, ezek közül melyik tetszik neked, mi a véleményed róluk?


✅Valódi támogatottsággal rendelkező, Fideszt leváltani szándékozó ellenzéki pártok:

-Demokratikus Koalíció

-Momentum Mozgalom (hátbatámadta Gyurcsányt, veszélyes koalíciós partner lenne, hasonlóan káros lenne, mint 2010 előtt az SZDSZ az MSZP számára)


🔽Fidesz szatellitpártok/kamupártok:

-LMP

-Jobbik

-Második Reformkor párt

-Mi Hazánk Mozgalom

-Megoldás Mozgalom

-ISZOMM

-Magyar Munkáspárt

-Normális Élet Pártja

-A Nép Pártján


⤵️5 százalék alatti, alig mérhető ellenzéki pártok:

-MSZP

-Párbeszéd Magyarországért

-Magyar Liberális Párt

-MKKP

jan. 9. 19:31
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Gyurcsány mindentől függetlenül elhúzhatna már...
jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem kedvelem Orbánt, de a balosok nyávogása amikor veszítenek meg realizálják, hogy már 14 éve szopnak zsinórban, esetleg visítanak a "fasiszta veszély" miatt, az zene füleimnek.
jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!