Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Bayer Zsolt elég...

Szerinted Bayer Zsolt elég ember méltóságát sértette már meg ahhoz, hogy felelősségre lehessen vonni?

Figyelt kérdés

jan. 5. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy jogállamban már milliárdos büntetése lenne.
Nem, még nem gyalázott meg elég "lipsit" a műsoraiban.
30 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Mármint kiket sértett meg és hogyan?
jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
No comment az az ember.
jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Bayert az űrbe!

...és a többi fideszest is!

Menjenek űrkutatni, és Magyarország fizesse nekik az odautat.

jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1


Kb. mindenkit a világon, aki máshogy gondolkodik, mint a kormány. Többek közt Ferenc pápát is gyalázta-alázta rendesen. Keress rá.

jan. 5. 12:02
 5/26 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, rögtön itt van a 4-es kommentelő aki szerint "fel kellene lógatni" Bayert meg a fideszeseket. Az ugye nem sértő mások számára, csak amikor Bayer beszól VÁLASZUL hasonlót valakinek aki előtte mocskolta sértegette az embereket hasonló módon vagy aki éppen tolvaj, csaló, szélhámos, gazember, netán hazaáruló.

Azokat ugyebár védeni kell nehogy megsérüljön a pici lelkük, nyafff, de Bayerről lehet bármit mondani, írni, ugye?

Tudom, hogy nektek zavaró a szólásszabadság és az lenne a megfelelő ha csak ti mondhatnátok amit akartok, de ez nem így működik. Ha nekiállsz köpködni akkor ne lepődj meg ha visszaköpnek vagy jól szájon vágnak miatta!

jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%

4


De miért pont Bayert emelted ki? Amikor naponta arról olvasok itt ezen az oldalon is, hogy nekem meg kell halni, mert Fideszes vagyok.

jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

"Mármint kiket sértett meg és hogyan?"


Engem pl.

Én egyébként nem gyalázom őt, már csak azért sem, mert nem vagyok vele egy szinten.

"Le style c'est l'homme"

jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
8%

7


Abban is van egy kis különbség, ha valakit az anyjába küldenek, vagy arról értekeznek, hogy felakasszanak, vagy agyon lőjjenek.

jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#9


Te direkt nem értetted meg, amit leírtam?

jan. 5. 13:10
 10/26 anonim ***** válasza:
8%

10


De igen, és az általad említetteknek lövésük sincs Bayerről. Egyébként az gondolom nem baj, amikor Orbánról beszélnek így külföldön.

jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!