Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jogosan utasítottá...

Szerintetek jogosan utasították el Somogyi András humorista fellépését ebben az esetben?

Figyelt kérdés

[link]


A humorista a kiskőrösi művelődési házban szeretett volna termet bérelni, de szokatlanul egyenes elutasító választ kapott. "A programon elhangzó politikai paródiákat (attól függetlenül, hogy kiről/kikről szólnak) és ahhoz kapcsolódó műsort, előadókat nem engedhetünk fel a színpadra" - írta az intézmény vezetője.


jan. 10. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én láttam Somogyi műsorát, parodizál mindenfélét, kormánypártit, ellenzékit, semlegest, nem ez a baj, hanem kissé ordenáré és gagyi a műsora, sokakat felháboríthat.
jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hájaaa ***** válasza:
60%
Te ebben milyen "jogos" elutasítást látsz? Én semmilyet, ez politikai megkülönböztetés, ami elvileg tiltott Magyarországon...elvileg
jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Ha ez egy önálló program, akkor fura.

Ha egy műsor része, akkor érthető, ha nem akarnak politikát, mert nem illik bele a műsorba.

jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Sok helyen olvastam hogy "szerintük" jogos.


Akkor kérdem én. Kiadok neked egy lakást de megtiltom hogy a kedvenc sorozatodat nézd abba az ingatlanba amit bérbe vettél akkor jogos a tilalmam?

Egyből hőzöngenek hogy idióta vagyok ezt nem tilthatom meg! Érdekes.... ugyan erre mondták előtte hogy helyes....

jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
NERniában szabadon mondhatod azt, amit szabad.
jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Várható, hogy ahogy szigorodik a rendszer, egyre fojtogatóbb is lesz. Még lehet az SZVH is ráfog állni az olyan emberekre, mint Somogyi András. De tényleg nem értem, ha ennyire stabil cövek az a kétharmad, mitől fél ennyire a NER? Az meg tényleg furcsa, hogy lassan tényleg ott tartunk, hogy a kései 70-es, majd 80-as években szabadabban lehetett politizálni, kritikákat megfogalmazni, mint ma. És ez Európai Unióban történik, nem Belaruszban, vagy Oroszországban, ez a legmegdöbbentőbb.
jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hájaaa ***** válasza:
76%

"De tényleg nem értem, ha ennyire stabil cövek az a kétharmad, mitől fél ennyire a NER?"

A fastiszta rendszerek ismérve, hogy meg kell határozni Mi(a jók) és az Őket(a rosszak) és örök harcot kell ellenük folytatni. A béke nem létezik ilyen rendszerben, ezért mindig fojtogatni fognak amíg polgárháború, vagy koleszterin nem végez a működtetőjével.

jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Semelyik diktatúra nem szereti a humort, főleg az ellene szólót. Nem kivétel az orbáni sem.
jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Orbániában a humor a Bagi-Nacsa duó dolga, nem kell ide több humorista.

Üzenjük annak a Tibikének is, hogy ne nagyon menjen magas-ablakos épületekbe, mert Szuverenitásvédelmi okokból könnyen ki lehet zuhanni az ablakokon...

jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hájaaa ***** válasza:
41%
Azért játszunk el a gondolattal, ha bagi-nacsa duó menne, akkor ugyanezt mondaná-e a kedves intézmény vezetője?
jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!