Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trump azzal fenyegetőzik,...

Trump azzal fenyegetőzik, hogy kilép a NATO-ból és nem segít egy tamádás esetén. A jobboldaliak miért szeretnék mégis őt?

Figyelt kérdés

Ez egyértelműen az ország érdekeivel ellentétes.


[link]



jan. 10. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
nem feltétlen az USA érdekeivel, inkább az USA-n belüli nagyhatalmi érdekekkel, 2 külön dolog
jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hájaaa ***** válasza:
49%
Megnézném majd az arcukat mikor a Trump kioffol, azt az oroszok meg erőszakolják a családjaikat, mint a 2. világháborúban...mert ha USA off, akkor balkán és kelet EU is...senki nem fog megvédeni
jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha amerika kilép a natoból, akkor putyinnak szabad a pálya, és mehetünk háboruzni. De itt legalább van 3 millio fideszes, ők mehetnek harcolni elöször.
jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Trump egyelőre legföljebb a cipőjéből tud kilépni, mivel nem ő az USA elnöke.

De egyébként az USA nem úgy van megcsinálva, mint egy közép-európai banán-közt akarom mondani banán-diktatúra (kis hazánkra gondoltam).

Ha Trump újra elnök lenne és nekiállna okoskodni, akkor a megfelelő körök megmondanák neki, hogy merre van az előre, és közölnék vele, hogy a NATO így fog maradni, neki meg pofa alapállásba. Persze nem nyilvánosan. Nyilvánosság előtt csak Trump beszélne és azt mondaná, amire előtte utasították.

jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Jobboldali vagyok, nem szeretem őt.
jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#1: Nem is az USA értékeiről beszéltem, hanen Magyarország érdekeiről. Magyarországnak nem érdeke, hogy a védelmi szövetség, aminek tagja, meggyengüljön. A magyar jobboldaliak mégis ezt szeretnék.

#4: Ezt értem, de ha tudjuk, hogy így áll hozzá az elnök és ha rajta múlna akkor kilépne, akkor miért szurkolnak neki innen Magyarországról egyesek? Megunták, hogy biztonságban élhetünk, vagy mi a probléma?

jan. 10. 18:19
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: Elhiszem, de ezzel sajnos kisebbségben vagy.
jan. 10. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Fenyegetőzzön csak az az elkényeztetett óvodás majom. Még az sem biztos, hogy a börtönt megússza, bár már több tagállam is megtiltotta neki az elnöki posztért való indulást.

Trump a büdös életben nem lesz már többet elnök, a republikánusok sem lehetnek annyira hülyék, hogy őt indítsák mégegyszer.

jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
***USA érdekeiről (#6 jav)
jan. 10. 18:20
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes, 4 évig volt elnök, mégsem lépett ki, ez inkább egy zsarolás, hogy az európaiak is költsék el fegyverkezésre azt, amit a NATO előír, ennek elszabotálásában a németek voltak a nagymesterek. Másrészt egyáltalán nem biztos hogy Oroszország ettől megtámadna bárkit is, inkább az őrá irányuló fenyegetés csökkenését látná ebben. Jó lenne, ha Európa nem lenne egy orosz-amerikai proxy háború terepe (mint ahogy ma az), ez a magyar érdek.
jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!