Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagytok irigyek a lengyele...

Nem vagytok irigyek a lengyelekre?

Figyelt kérdés

[link]


Kezdetnek két bebörtönzött képviselő, akik azzal védekeznek, hogy az ottani novák katalin felmentette őket korábban (nem azzal, hogy ártatlanok :D), ami viszont nem volt jogszerű mert még nem volt jogerős akkor az ítélet így újra elítélték őket és már böriben vannak?


Nálunk is ez lenne? Novák mosolygó Kati minden fideszesnek osztaná a kegyelmet? :D


A fidesz nem menti ki őket, mint gruevszkit? :D



jan. 10. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Én nagyon irigy vagyok
Ez a jogállami és demokratikus értékek sárba tiprása, EZ felháborító! (Egy a demokráciáért aggódó fideszes)
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Lengyelországban most épül ki a totális kommunista diktatúra, az ellenféllel szembeni leszámolásokksl: Hitler, Rákosi, Kádár tapsikol örömében.
jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
De az vagyok. Pont egy hónapja kezdtem el lengyelül tanulni. Ha pár éven belül nem változik nálunk semmi akkor odaköltözöm.
jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem, mi legalább előre megyünk és nem hátra.
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De azért még sajnos a PiS is visszatérhet a hatalomba egy következő választás után... Ahogy nálunk a fityisz is 2010-ben....
jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

#7 Ne becsüld alá a lengyelek oroszgyűlöletét. Míg nekünk "csak" a 45-ös dúlásuk, majd az 56-os forradalom leverése jutott, addig a lengyeleknek az, hogy Sztálin megegyezett Hitlerrel, hogy együtt letörlik a térképről Lengyelországot.


Míg a 80-as években mi el voltunk a Gulyáskommunizmusban úgyahogy, addig a lengyeleknél csak a dollárboltban lehetett kapni húst és wc-papírt.

jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

#8

Némi propagandával átlehet a PiS szavazók törzsbázisát is kalibrálni, mint itt a fideszesekkel is történt.

jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

#9

Mert szerinted egy lengyel van olyan hajlékony, mint egy magyar?

jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mi volt a vétkük?


A korrupció ellenes hatóságban dolgoztak és megvádolták az épp aktuális agrárminisztert, aminek az lett a vége, hogy megbukott a kormány.


Nyilván nem szép dolgok felültetni valakit, de attól még ha kap a kenőpénzből csak azt jelenti, hogy valószínűleg korrupt.

jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 Ártatlanok nyilván :D mandineren vagy origon olvastad? :D
jan. 10. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:

#7

Nem tudom, lehet.

jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!