Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Magyar Kétfarkú...

HunLo kérdése:

Szerintetek a Magyar Kétfarkú Kutya Párt befogkerülni a parlamentbe a következő választássorán?

Figyelt kérdés

A véleményeteket a pártról akár le is írhatjátok.

Kíváncsi vagyok ,arra is.



jan. 12. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Bekerül!
Nem kerülbe :(
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Bekerül, és lepisilik kövér asztalát.

Hajrá kétfarkú!!! :)

jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt nem az lett kitárgyalva ,hogy bekerüle vagy nem ,hanem az hogy mi az ideológiája elsősorban ez a kérdés ,amit én írtam ki az azt tárgyalná ,hogy bekerül e a parlamentbe vagy nem.
jan. 12. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Bekerül
jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Kerdezo 2 es vagyok


Ha nem egy part ideologiaja alapjan szavazzak meg az emberek a parlamentbe bekeruleshez elegendo szavazatot, akkor mi alapjan? Nev alapjan? Kepviselo alapjan? Amugy attol tartok mindkettore igen a valaszom, ugy ahogy a Fideszre is. Anelkul, hogy tudnak nagymertekben kik/mik, vannak emberek akik: Fidesz? IGEN! Ketfarku? IGEN! DK? IGEN! Mi Hazank? IGEN! Pedig fogalmuk sincs mi a programjuk, ideologiajuk - csak azt, hogy Orban Viktor, Donath Anna vagy a legszebb es talan a nyari 38 fokos esot elo idezo nev: Gyurcsany Ferenc -> Mar azonnal tudja az atlag magyar, hogy mit tegyen ezen nevek hallatara, de a partjaikra, miket kepviselnek, ideologiara sz*rnak ra.

jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Alapvetően az ideológia alapján kellene szavazni ,de én szerintem az emberek nagy része nem tudja ,hogy pl: mit jelent a liberalizmus vagy ,amit folyton összekevernek a nacionalizmus,Nationalsozialismus(Nácizmus).

És ami miatt ,hogy nem tudják ezt az alapján döntenek nevek,arcok alapján.

És én szerintem e miatt nem indokolt az ,hogy most belinkeltek egy olyan kérdést ,ami az ideológiát tárgyalja elsősorban.

jan. 13. 14:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Kieg:

A nacionalizmust keverik a Nationalsozialismus(Nácizmus) ,mert hasonló kiejtésre a két szó

jan. 13. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!