Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted igazságos az, hogy...

Szerinted igazságos az, hogy a határon túli magyarok Magyarországon korlátlan számú ingyen utazásra jogosultak márciustól?

Figyelt kérdés
Bár adót nem fizetnek nálunk, de mégis olyan kedvezményben részesülnek amilyenben az átlag magyar polgár nem. Nem értem, ha nekem fizetnem kell az utazásért mint adófizető magyar polgár akkor egy határontúli aki nem is ide adózik miért utazhat ingyen. Hogy is van ez?

jan. 13. 02:33
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

20# "De viszont a sok jegy nélküli utas majd csak hápoghat, hogy se tisztaság,se komfort, se menetrendszerűség stb"

A gond az, hogy a legtöbben ezért fizetnek is és nem is keveset.

márc. 7. 10:07
 22/22 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy arányaiban kb mennyi a fizető utas. Azoknak majd egy kis kupon az ügyfélszolgálattól vagy egy kis aprópénz átalánykártérítés gyanánt. Persze szigorúan akkor csak , hogyha az üzletszabályzat és a díjszabás lehetővé teszi, meg a szerencsétlennek van elég türelme tisztába jönni azzal kevéske kis jogával és nem jön le az életről, mire sikerül elérnie valamit.
márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!