Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted igazságos az, hogy...

Szerinted igazságos az, hogy a határon túli magyarok Magyarországon korlátlan számú ingyen utazásra jogosultak márciustól?

Figyelt kérdés
Bár adót nem fizetnek nálunk, de mégis olyan kedvezményben részesülnek amilyenben az átlag magyar polgár nem. Nem értem, ha nekem fizetnem kell az utazásért mint adófizető magyar polgár akkor egy határontúli aki nem is ide adózik miért utazhat ingyen. Hogy is van ez?

jan. 13. 02:33
A kérdező szavazást indított:
Szerintem teljesen rendben van, hogy a hazai adófizetők pénzén igyen utaztatjuk a határontúliakat.
Szerintem az nincs rendben, hogy a hazai adófizetők pénzén akarja a fidesz lekenyerezni a határontúli szavazóit.
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen igazságos mert különben nem szavaznának a kormányra ha m kapnak ingyen jogokat
jan. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
azért mert hülyék vagytok és megszavazzátok majd úgy is ismét, mindent meg l ehet tenni és nem történik úgysem semmi
jan. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Sok a birka.
jan. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Nyilván normális ember nem sajnálja tőlük.
jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ki kell vágni mindet.
jan. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Én régebben jobbikos voltam és szívemen viseltem a magyarok sorsát, de mióta ezek a szarrágók a nyakunkra szavazzák a cigánypártot mindet ütném agyon szívlapáttal. Hogy rohadjanak meg!
jan. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
Hogyne fizetnének adót, ha itt tartózkodnak, rengeteg áfát hagynak nálunk. Ha meg itt dolgoznak, egy csomó más adót is (SZJA stb)
jan. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%
Kamu.
jan. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Vicc

Hogyne fizetnének adót, ha itt tartózkodnak, rengeteg áfát hagynak nálunk. Ha meg itt dolgoznak, egy csomó más adót is (SZJA stb) persze aki Magyarországon él ő nem fizet adót,mégse utazhat ingyen.

jan. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy oljasejkség-szerű ország lennénk, akkor talán oké, de így...?

A lényeg, hogy a zemberek semmit sem fognak tenni ellene, ezt is simán elfogadják.

jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!