Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a nem elkötelezett...

Szerintetek a nem elkötelezett, bizonytalan szavazók közül többen szavaznak a Fideszre, mint az ellenzékre azért, mert őket gondolják a kisebbik rossznak?

Figyelt kérdés
Azokra gondoltam, akik nem különösebben szeretik egyik nagyobb tömböt sem, de a jelenlegi összellenzéktől jobban irtóznak, nem akarják, hogy bármikor hatalomra kerüljenek (visszatérjenek)
jan. 13. 12:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, a többségük ilyen
Nem, ez nem így van
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Ha Gyurcsány és Orbán közül kell választani, akkor valóban Viki a kisebbik rossz.

Legalábbis én akkor sem adnék le szavazatot a Gyurcsány bagázsra, ha az életem múlna rajta vagy maga Jézus Krisztus szállna alá a mennyekből és kérne erre. Előbb csúszok le vékony deszkán a pokolba.

De más lehet máshogy látja.

jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én sokakat ismerek, akik egyébként utálják a Fideszt meg Orbánt is, de mégis rájuk szavaznak, mert a másik oldalt még kevésbé szimpatikus.
jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Sok ilyen embert ismerek, akik csak azért szavaztak a fideszre, hogy ne a baloldali alkalmatlan banda legyen hatalmon.
jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a Fidesz-szavazók nagy része bizonytalanokból áll.
jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

A legtöbb az ilyen és erre nem is kell valami egyéni példát írni, nézd csak meg a közvélemény kutatásoke redményeit jóval a választások előtt. Ilyenkor általában az ellenzék mindig jól áll és van esély bizonyítani meg nagyot álmodni.


De aztán fél évvel a választások előtt beindul a kegyetlen és jól felépített országos lefedettségű propaganda gépezet. 2018-ban ugye az ment, hogy ha az ellenzék nyer, akkor majd a gyerekeinket migránsok erőszakolják meg. Nyílván, ha 0-24 ezt hallod, akkor kikre fogsz bizonytalanként szavazni?


Most 2022-ben pedig oké, voltak érezhető belső viszájok az ellenzéken belül, de a háború és MZP egy kiragadott mondata adta a végső döfést, hiszen azt verték mindenki fejébe, hogy ha az ellenzék nyer, akkor megyünk háborúba…


De Karácsonnyal se jutott volna előre az ellenzék 2022-ben, mert ameddig nem lépett vissza, addig 0-24 ment a lejárató kampány és a nevetséges aláírás gyűjtés ellene. Ha ő indult volna jelöltként, akkor a bizonytalanok féltek volna, hogy hogyan vezetné az országot el, hiszen Budapest is milyen borzalmas lett miatta.



De hogy említség egy egyéni esetet… Nekem anyukám azért nem szavazott végül az ellenzékre, mert félt, hogy besoroznak engem is mivel 28 éves vagyok és sportosabb… Pedig három hónappal a választások előtt biztos volt abban, hogy az ellenzékre szavaz.

jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!