Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum régen ígéretesnek...

A Momentum régen ígéretesnek tűnt, de mára már nagy beégés lett belőle. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Azt hittem a fiatal és új politikusok elhozzák majd a megváltást. Manapság inkább gáznak érzem ezt a pártot is.
jan. 13. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek. Mehetnek a süllyesztőbe.
Nekem nem változott a véleményem, elején is egy alkalmatlan bandát láttam bennük.
Én még most is szeretem őket, érdemes velük foglalkozni.
20 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát mutathatnának jobb formát is, az biztos.

Ha nem villantanak valamit, a kétfarkúakra szavazok legközelebb. Bennük nem lehet csalódni.

jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%

"Momentum"

Ízlelgessük... MOMENTum.

:) A "dolgát" elvégezte. Sok ilyen előzmény párt van-volt-lesz.

Erőlködnek néha hogy önállóan is megy, de nem.

jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Hát Fegyőrt jó, hogy parkolópályára tették, mert gáz a személyisége. Ellenben a Harcos Amazon (Donát A.) még lehet, hogy fog tudni valamit felmutatni:).
jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%

1:

Miért ne lehetne csalódni a kutyákban?

Nagyon nagyot nem gurítottak Ferencvárosban - azaz gyakorlatilag semmit nem láttam, hog csináltak volna.

Mondjuk ellentétben Teréz- és Józsefvárossal, ahol a Momentum elég látványosan jól dolgozik.

jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
A Momentum is összegyurcsányozta magát!
jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 hypno ***** válasza:
76%

#5


Úgy érted a bolsi fidesz összegyurcsányozta?

jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Régen sem értettem, mitől népszerű, az n+1-dik libsi pártnak tűnt. Talán fiatalabbak voltak, mint az addigiak, és még sokkal hülyébbek, és egyértelműen Lenin-fiús beütésük volt, masszív magyarellenesség, rombolás, ostobaság. Nem tudom, miben lehetett csalódni.
jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
7: szerintem a kérdés nem a Fideszről szól.
jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

8: és amikor rákérdezel, hogy ugyan miért lenne magyarellenes az a párt, melynek még Erdélyben is van alapszervezete, akkor ismételgetik a Fekete-Győr 5 évvel ezelőtti beszédét, ami nem is úgy volt, ahogy előadják.

Ezzel szemben az, hogy Orbán a konkrétan magyarellenes Ficót segítette tavaly ősszel a szlovákiai válsztáson, az szerintük teljesen rendben van.

jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
A Momentumban elég durva magyarellenesség érződik, nagyon erősen liberális is. Még a Fidesz számára is annak tűnt, sőt szinte kommunistának. Egyszer megpróbálta az egyikük betiltani a keresztet Karácsonykor. Meg osk ilyen húzásuk volt. Donáth amúgy genderszakon végzett. Többen közülük nem igazán tudnak magyarul beszélni... A szellemi szintjük is inkább a Lenin-fiúkat idézi.
jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!