Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közoktatás rendbetétele...

A közoktatás rendbetétele helyett, miért kell kritikátlanul megemelni a sok inkompetens tanár fizetését?

Figyelt kérdés

Attól jobb lesz az oktatás,h a sok életképtelen 0 szintre levitt ponthatárú tanárképzésen átrugdalt szerencsétleneknek,és rosszindulatú,gyerekeket szívató megkeseredett pedellusokhoz hozzávágunk egy adag pénzt azt csá?


Ahhoz indokolatlanul sok ez a fizetésemelés, amilyen színvonalú a jelenlegi tanárok teljesítménye.

Ahhoz viszont meg kevés, hogy ez vonzó pálya legyen bárki számára, aki kicsit is értelmesebb.


Először talán magának a képzésnek a presztízsét kéne helyreállítani, mert egy ilyen lenézett 0 ponthatárú alibiképzésbe akkor se fognak menni az értelmesebbek, ha dupla annyi pénzt vágnak hozzájuk.



jan. 13. 20:43
1 2 3 4
 31/32 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy miért haragszol ennyire a tanárokra ?
jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
40%

Az előbb csak tréfából tettem fel ezt a kérdést.

Valójában van rá válaszom

Nekem az a bajom sok tanárral, hogy nem elég jó a képzésük.

Ez még csak nem is az ő hibájuk.

Nem tanították meg őket tanulni.

mégegyszer leírom, mert annyira hihetetlen.

A TANÁROKAT NEM TANÍTJÁK MEG TANULNI !!!!!!!

Így aztán csak vagy sikerül-vagy nem alapon tanítanak.

Ez nem tűnik fel egy tanárnak, mert a többi tanár sem jobb.

Amikor a tanárok egy igényesebb része megtanul majd tanulni, akkor már a többinek is feltünik a saját képzetlenségük.

Ezt onnan tudom ilyen biztosan ilyen nagy pofával állítani, mert én most tanulok tanulni. Igy most már látom, hogy ki tud tanulni és ki az aki csak színleli, hogy ért hozzá. A tanári pálya presztisét majd ez a tudás fogja helyreállítani.

Persze ez nem megy egyik napról a másikra.

jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!