Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szakadt már meg baráti vagy...

Szakadt már meg baráti vagy családi kapcsolatod amiatt, mert egyes “elméleteket” az egyikőtök osztott (háttérhatalom-hit, Bilderbergezés, biolaborok, Bucha megrendezett volt, mozgó halottak, stb.) a másikotok pedig nem?

Figyelt kérdés

jan. 16. 02:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, de megsínylette a viszonyunk
Nem
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen még a 2001-es 9/11 miatt voltak ilyen veszekedések a családunkban.
jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem, szerencsére nincs ilyen ember a családban, máshol meg szórakoztatnak az elmebeteg széljobbosok.
jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem. A kedvenc nagybátyám elég nehézsúlyú UFÓ hívő több évtizede. Nála nem úgy kezdődik a téma, hogy vannak-e UFÓ-k vagy sem, hanem konkrétan tudja, hogy a Földön 17 féle ufó él. Én ott tartok, hogy nyilván van máshol is értelmes élet, csak kevéssé valószínű, hogy térben és időben a mienkkel együtt, de akár az is előfordulhat. Szóval nem vagyok UFÓ tagadó sem UFÓ hívő, fenntartom annak a lehetőségét hogy van amiről még nem tudok. Nagybátyám viszont nagy betűsen TUDJA az igazságot, 17 féle ufó él közöttünk.

Ha erről beszél akkor bólogatok, mert amúgy érdekesek az elméletei. De ezen kívül semmi más gond nincsen, nagyon kedvelem, egy normális, kedves idős ember. Miért kellene emiatt megszakadnia a kapcsolatunknak?

Amúgy amiket felsoroltál azok élő teóriák és éppen úgy nem jelentheted ki róluk, hogy hazugságok, elvadult elméletek, mint ahogy azt sem lehet kijelenteni, hogy igazak lennének. Vannak dolgok amiket mások tapasztaltak avgy tapasztalásnak véltek, információk amiket megismertek és ezek alapján joggal merül fel bennük a kétely hogy nem egészen az van a világban amit mások mutatni akarnak belőle. Sok-sok "összeesküvés elméletről" derült már ki az idők során hogy nem elméletek voltak hanem a valóság vagy annak egy megközelítő leírása.

Maradjunk annyiban inkább hogy van sok olyan dolog amiről nem tudunk, ellenben mások meg igen. Így nem tudhatjuk, hogy ami elméleteket ma egyesek gyártanak azokból mi a tévedés és mi az ami valamennyire valós. Csak azt lehet biztosan kimondani, hogy nagyon sok dolog van amivel átverik az embereket és kevésről derül ki, hogy az átverés volt.

jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy, tőlem mindenki abban hisz amiben akar, ártalmatlanok.
jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Sok barátomnak ezek semmit sem mondanák. Nem foglalkoznak ilyenekkel, nem is hallottak ilyenekről.
jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Van egy ilyen rokon, amikor belekezd a hülyeségébe, akkor csak bólogatok és aházok. 70 körül van, szóval meggyőzni úgysem tudnám. Amúgy meg jószívű, kedves ember, szóval emiatt nem akarnék összeveszni vele.

jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Esküvőn találkoztam távoli rokonnal, aki elkezdte mondani a rezgéseket, meg víz emlékezetet.

Hamar rövidre zártam a dolgot, de valamiért megsértődött rám. 😅

jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk azért ne mondjuk, hogy ártalmatlanok ezek az elméletek, a javuk egy ordasabb zsidózással indul.
jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
#8: No azért nagyon sok nem, én még nem hallottam, hogy a zsidók miatt lapos a föld, az ufók meg cionista zsidó-bérencek.
jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nekem nem számít embernek aki az ukrán háború áldozataiból viccet csinál, meg tagadja az oroszok háborús bűneit.

Egy kárpátaljai barátom, aki megkérdeztem te milyen párti vagy, azt mondta ukrán párti. Ha oroszpárti lenne= akkor gyilkosságpárti lenne.

jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!