Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosak ,miért utálják...

HunLo kérdése:

A Mi Hazánkosak ,miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

jan. 16. 21:30
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
41%
#50 Többet tettek a magyar emberekért, mint az ún. "rendszerváltás" óta az összes kormány együttvéve. (Ez mondjuk nem nagy kunszt.)
jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Alex Fly ***** válasza:
71%
@51: értem.ugyan semmit nem tettek -azonkívül, hogy kiszolgálják az állampárt ellenem irányuló cselekedeteit...
jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
43%
Érted valóban nem, Sanyika, de értünk magyarokért igen.
jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 Alex Fly ***** válasza:
71%
@53: úgy érted, a magyarok ellen. Beleértve a hozzád hasonló beállítottságúakat is: nem, sajnálom de én a magam részéről.a hagyományos felállás híve vagyok, szóval keress magadnak máshol egy Sanyikát -mondjuk az állampárt tele van velük...
jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
53-as: Pontosan mi az, amit szerinted tettek a magyarokért?
jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
63%
#55 Egyedüliként beszélnek a Magyarországot és a világot fenyegető legsúlyosabb problémákról. Segítik a cigánybűnözés áldozatait. Lebuktatták a végrehajtó maffiát. Egyedüliként tesznek azért, hogy a Fidesz eltakarodjon az ország éléről. Mezőőrséget állítottak fel a határnál, hogy megvédjék a magyarokat a betörő vademberektől, ha már a kormány nem hajlandó. Egyedüli konstruktív ellenzékként számos javaslatuk van a magyar emberek életének javítására, persze ezek 99%-át a kormány és a gyurcsány-maffia nagykoalícióban szavazza le.
jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Alex Fly ***** válasza:
87%

@56: ezt ugye te sem gondolod komolyan...

Legalábbis szerintem vannak sokkal.súlyosabb gondok ebben az országban,mint a fólia nélküli vagy ledarálatlan mesekönyvek. És persze a pár százalékos szavazati arányával akar kormányt váltani -amelyet legfőképpen azzal szerzett, hogy felvállalata a legelmebetegebb konteókat is és azzal kampányolt pl. az antivaxerek között. Nos az emberek 99%-át pont nem ezek a baromságok érdeklik.

jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!