Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkosak ,miért utálják...

HunLo kérdése:

A Mi Hazánkosak ,miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés

jan. 16. 21:30
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert ők a nyilasok, nácik szellemi utódai. Enyhébb esetben csak a horthystáké. Sajnos a szélsőjobbosok nagy része azt hiszi, hogy az a jó hazaszeretet, ami mások ellen irányul, valakiket utálniuk kell. Természetesen a Mi Hazánk és hasonló pártok próbálják elhitetni a közvéleménnyel, hogy ők már mérsékeltek, de időnként kilóg a lóláb. Az, hogy egy lakossági fórumon nem zsidóznak, a megtévesztés része, mert a céljuk elszipkázni más pártok szavazóit, ennek nem tenne jót a nyílt beszéd.
jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
68%

#41 Tökéletesen leírta a helyzetet. Én még annyit tennék hozzá, hogy sok fiatal, aki faskó környezetbe születik, rossz mintát lát otthon atekintetben, hogy a hazaszeretet gyakorlása összefüggjön mások gyűlöletével. Ezek a tudatalatti minták pedig az élet minden területén nagyon erősen beépülnek a személyiségbe, ami már pszichológia.

Régebben én magam is ilyen voltam, de mióta felkerültem Pestre egyetemistaként, elkezdtem önismerettel foglalkozni és sok különböző világnézetű emberrel megismerkedtem, nyitottabb lettem a világra, akkor láttam meg azt a vidéki, gyűlölködő sötétséget, ahonnan jöttem, és ahova nem szerettem volna tovább tartozni...

Kívánom, hogy a mostani MiTanyánkosok is egyszer majd "megvilágosodjanak".

jan. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
18%
#41 Épp az ellenkezője igaz. Ti marxisták mindenkire, aki szereti a hazáját és képviseli a nemzetét, ráfogjátok, hogy rasszista, antiszemita, náci, stb. Akkor is, ha semmi okot nem ad rá.
jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
75%
42-es: Én pesti vagyok és azt látom, van itt is sok antiszemita. Abban viszont igazad van, hogy ez sokszor a családból jön. Ha a szülők, nagyszülők utálják a zsidókat, akkor ez nagyon sokszor átadódik a fiatal generációnak is. Bár ez se törvényszerű, sokan teljesen mások, mint a szüleik.
jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
67%
43-as: Aki nem szélsőjobbos, az nem szükségszerűen marxista. Nemcsak végletek léteznek.
jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
19%
#45 Viszont aki szélsőjobbosnak nevez mindenkit, aki szereti a hazáját, az marxista.
jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
80%
Az a marxista, aki Marx tanításaiban hisz.
jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 Alex Fly ***** válasza:
74%
@46: a "szereti a hazáját" és a "szélsőjobbos" egymást kölcsönösen kizáró fogalmak...
jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
24%
Akkor miért nevezel te is minden hazaszerető embert szélsőjobbosnak, Sanyika?
jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
80%

Miben nyilvánul meg a mihasznáknál, hogy magyar hazafiak?

Mert azt mondják???

És te még hiszel a mesében?!

jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!