Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok ellenzéki hirdetéseke...

HunLo kérdése:

Láttatok ellenzéki hirdetéseket a 2022-es választás alatt?

Figyelt kérdés

A hírdetés formái:Tv adásban leadott,Plakát,Internetes hírdetés videó,kép bármi,bármifélét.


Én plakátott példáúl ,csak a fővárosban láttam lent ,,vidéken" már nem.

(Városokban,falvakban) én nem láttam semmit.



jan. 17. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen én láttam.
jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat nem surun. Amig a Shell kuttol bejutottal a BVSC-ig, tobb kormanyparti plakatot lattal, mint ellenzekit Debrecentol a Shell kutig.
jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, rengeteget. Óriásplakáttól apróbb plakátokon át a facebook-os hirdetésekig mindenhol ott voltak, Dobrev képét kellett néznem még a youtube videók között is. Nem fővárosi vagyok.
jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem kikerült az összes én ,csak Mi Hazánkos és Fideszes plakátokat láttam.
jan. 17. 17:19
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszer bementem a fővárosba bulizni ,akkor láttam 1-2 ,de ott se sokat.
jan. 17. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem volt rá szükség.

"eszerűen."

jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Elvétve. Viszont az Interneten csak úgy dőltek a megafonos, mini feris kormánypárti hirdetések.
jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én mondjuk interneten azért nem láttam ,mert reklámblokkolóm volt én szerintem már akkor is.
jan. 17. 18:05
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Volt egypár.
jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Ellenzéki pártok az előválasztás után besértődtek, amiért nem a saját jelöltjük nyert, azután szrtak az egészre. Miközben MZP minden nap másik városba ment kampányolni, a többi párt inkább csak gáncsolta.

Továbbá épp a választás előtt szüntette meg a Magyar Posta a szórólapozás szolgáltatást, amit már csak fideszes kézben lévő cégek végeznek. Plakátozás esetében szintén a fideszes cégeken keresztül vezet az út.

Persze volt pár, de a fideszes reklámokból (illetve kormányzati, ami elileg nem reklámozhatnatna pártot) azért nagyságrendekkel több.

jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!