Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok ellenzéki hirdetéseke...

HunLo kérdése:

Láttatok ellenzéki hirdetéseket a 2022-es választás alatt?

Figyelt kérdés

A hírdetés formái:Tv adásban leadott,Plakát,Internetes hírdetés videó,kép bármi,bármifélét.


Én plakátott példáúl ,csak a fővárosban láttam lent ,,vidéken" már nem.

(Városokban,falvakban) én nem láttam semmit.



jan. 17. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 MZP naponta 4-5-6 városban kampányolt, egész nap úton volt, közben/utána még interjúkat is adott. Ezért is hiteltelenek számomra azok az ellenzéki kinyilatkoztatások, hogy ők aztán semmit nem tudtak a "guruló dollárokról". Szerintem ők intézték az egészet, MZP-nek meg azt mondták, te csak menj, csináld a dolgodat, majd mi intézzük, nem lesz semmi baj. Utána meg otthagyták a sz@rban, és a nyakába varrták az egészet.
jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Persze, minden sarkon ott volt a Gyurcsány. Kár, hogy ezek fideszes plakátok voltak 🤣
jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 Nem az a szövegetek, hogy ti vagytok valódi többségben ezért kellene a kedvenceidnek vezetni az országot?

Akkor hogy-hogy nem sikerült összeszedni abból a több millió emberből településenként 2-3-t, hogy szétvigyék a szórólapokat?

Mindig sírtok, hogy így a fidesz, úgy a fidesz, valójában senki nincs aki NEKTEK dolgozna, míg a fidesznek rengetegen segítenek szabadidejükben, ingyen. Még a választásra is csak nagy nehezen tudtatok összeszedni a 7 párttal együtt annyi embert megfigyelőnek, hoyg végre minden szavazókörbe jusson belőlük, holott jelölőszervezetenként 2-t lehetett volna eddig is delegálni minden választásra. A fidesz emberei sem pénzért mentek hanem mert fontosnak tartották. Hol van az a többség akkor amikor dolgozni, tenni kéne valamit nem csak szövegelni, meg hülyeségeket hazudozni a gyk-n?

jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk dugig voltak a postaládák szórólappal (ellenzékivel és kormánypártival is), itt is, és a környező településeken minden villanyoszlopon valamilyen politikai plakát szintén vegyesen. A YT videók tele voltak tömve, én ezért vettem meg a prémiumot, mert a tököm tele volt vele, hogy egy 5 perces videót nem tudtam megnézni 20 megszakítás nélkül, ahol nekem minden esetben egy citromsárga hátterű, ellenzéki hirdetés futott le.

Nem szoktam "vakon" szavazni, sem választások közötti időben véleményezni, ezért én önmagamtól megnéztem, meghallgattam az összes induló párt képviselőinek interjúit ahol csak elértem. Éppen emiatt vol már marhára idegesítő, hogy egy lépést nem tudtam tenni anélkül, hogy egy választási plakátba ne botoljak - mondom, teljesen vegyesen ellenzéki és kormánypárti egyaránt.

Szerintem etikus megoldás lenne, ha a pártoknak lenne egy választási YT csatornája, és ott annyi videót töltenének fel, amennyit csak akarnak, de egyik se tömje az arcomba a reklámját, amikor egy biológia táméjú videót nézek. Vagy adjon ki mindegyik egy darab újságot, azt tegyék a postaládába, akkor mindenki értesülhet mindenről, mégsincs tele a postaláda minden nap cetlikkel.

Ja, és a telefonhívások! Űberidegesítő volt, hogy felhívott rögzített anyaggal Donáthon keresztül Deutch-ig mindenki! Ráadásul 2 perc alatt nem mondtak semmi lényegeset, szóval még fölösleges is volt.

Szóval nem tudom, ki hol él, de Pest megyében agglomerációban mi a múltkorinál sokkal kevesebb reklámot kérünk... Mondjuk szívesebben is olvasnám, hallgatnám, ha nem a csapból is az folyna...

jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kis falu, messze-messze a fővárostól; már válaszban írt szórólapokból nekünk is jutott. Az ellenzéki összefogásé nem is szórólap, hanem füzet volt.

A kerítésünk előtti villanyoszlopon is ott lógott az ellenzéki összefogás jelöltjének arcképe, gondolom azért választották ezt a helyet, mert a falu főutcája, és szemben van az a köz, ahol a szavazóhelyiség van. A falu központjában, ahol a bolt és a buszmegálló is van, is volt egy, ott volt Mi Hazánk-os is.

A kampányidőszak alatt is sokan, és többször mentünk a városba; ott az ellenzéki összefogás óriásplakátja fogadott és búcsúztatott, nem ritkán voltak ismételve; és ott sűrűbben lógtak jelölt képek, ellenzékiek is, a villanyoszlopokon.

A faluban az ellenzéki plakátok egész nyáron is itt voltak; nem volt, aki a törvényes határidőre eltüntette volna őket, a falu népe meg nem olyan izgága, hogy bejelentgettük volna. Az időjárás viszont foglakozott velük, idővel kifakultak, elenyésztek. Ami foszlányokat nem vitt el a szél, valamikor ősszel a közmunkások szedték le.

jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!