Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kimutatott reálbércsökkenések...

Kimutatott reálbércsökkenések esetén ugye mindenki tudja, hogy a magyarok kemény pénzeket kapnak zsebbe, borítékban, és ezeket a pénzeket emelik a cégek, nem a bejelentett bruttót? Ezekkel a pénzekkel ugorhatta meg az inflációt a lakosság.

Figyelt kérdés
jan. 18. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ezekkel a pénzekkel ugorhatta meg az inflációt a lakosság."

Na meg a megtakarításokkal amik fogyóban vannak.

jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

1: Nem igazán vannak fogyóban összességében:


[link]

jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem olyan demagóg mint a brüsszelezés.
jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 nem is a (bejelentett) 250-es fizetésekből vannak tele az utak, tömve a boltok, meg lásd feljebb még megtakarítások is növekednek, mindezek 2 év alatt 30%-os infláció mellett...
jan. 18. 10:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Életemben eddig csak egy munkahelyemen kaptam ilyen nem bejelentett pénzt a bejelentett mellé, bocs, lófsz sem volt, és volt, hogy meg volt beszélve emelés, és nem kaptuk meg, nem tudom, milyen munkahelyekből indulsz ki. Természetesen eljöttem onnan, amint volt jobb lehetőségem, akkor kényszerből dolgoztam ott, mert nem volt éppen más.
jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felénk a munkaerő kölcsönzők, majd mindenkit minimálbérrel vesznek fel, hozzá boríték. Valószín, náluk nincs NAV ellenőrzés. A környék tele ipari parkkal, sok száz embert kölcsönöznek. Vagy is sok száz borítékról van szó.
jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 a kormány pontosan ezért tornássza fel az oktatás, eü, rendészeti béreket, mert tudják, hogy ott jogos az ajvékolás...a versenyszférában meg tudják, hogy mennek a dolgok (van ott pénz bőven, ami nem látszik)
jan. 18. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztál már szürkén, feketén? A főnök autójára, házára, nyaralójára van pénz dögivel, a dolgozónak meg kiszúrják a szemét apróval.
jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 tudjuk, itt mindenki aprópénzt keres (folyamatos nélkülözés, szegénység, spórolás...) Aztán 4 évente választásokon akkora Fidesz győzelmek, mint a hegyomlás... (vicc kategória ezek a parallel dolgok itthon)
jan. 18. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy mindenki aprópénzt keres, csak hogy ez van a feketéző-szürkéző cégeknél, ha nem te vagy a főnök, vagy a főnök valakije, csak egy egyszerű alkalmazott.
jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!