Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Orbán Viktornak,...

Igaza van Orbán Viktornak, hogy "nincs az a pénz, amiért migránsokat engednénk be és az LMBTQ-aktivisták kezére adnánk a gyermekeinket"?

Figyelt kérdés
Végülis ez tiszta és világos beszéd. A jobboldali emberek hajlamosak arra, hogy egyszerűbben fogalmazzanak meg kijelentéseket, de attól még mély értelme is van a mondanivalónak.

jan. 19. 16:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
35%
5 de ez migráció, nem szükséges hozzá végleg ittmaradnia
jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
86%

Ajánlom figyelmedbe: [link]

Figyelmesen olvasd el és értelmezd:"Hozzátette: amivel Brüsszelben előhozakodnak, hogy miért nem adják ide a nekünk járó uniós pénzeket, mi a bajuk Magyarországgal, “az sületlenség, az csak egy blabla”. A valódi probléma a migráció, a gender, meg a háború."

Vagyis megmondta, hogy amivel kritizálják azt ö nem ismeri el és helyette olyant állit ami nem is szerepel a kritikákban. Azért ezt benyalni egy picikét is gondolkodni képes ember számára nagyon kemény. Mély, megingathatatlan hit kell hozzá! Ez a mi miniszterelnökünk:-((

jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy azért kell behozni nagy számban a vendégmunkásokat, mert súlyos munkaerőhiány van sok szakmában. Kérdezem én: hogyha sokak szerint nem jó, hogy itt vannak, akkor vajon mikkel vagy kikkel kéne őket pótolni, tehát a súlyos munkaerőhiányt enyhíteni? Hozzá kell tenni, hogy ez nemcsak Magyarország, hanem az egész úgynevezett nyugati világ problémája, de ezzel nyilván nem mondok újat.
jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
#13 nekem nincs bajom azzal, hogy itt vannak, azzal van bajom, hogy az a kormány hozza be őket, akik néhány éve (meg most is) a migráncsokkal riogatott mindenkit. Aztán maguk telepítik be őket. Ezzel van bajom. A hazudozással.
jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
79%

Orbán félti a gyerekeket a melegektol, közben meg neki, a nagy magyar hetero férfinak lett meleg a fia. 🤣


Szinjatek az egész, ti meg bedőltök nekik. Addig sem magatokkal foglalkoztok.

jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
9%

"Orbán félti a gyerekeket a melegektol, közben meg neki, a nagy magyar hetero férfinak lett meleg a fia."



Honnan tudod hogy meleg a fia?

jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
76%
#16 honnan tudod, hogy nem az?
jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
15%

A vendégmunkások nem egyenlők a déli határon erőszakosan behatolni törekvő, sok esetben azonosíthatatlan személyű emberekkel.


Ami az lmbtq-témát illeti, szerintem ez egy olyan, erőszakosan terjesztett propaganda, amelynek véleményem szerint semmi köze nincsen a homoszexuális emberek jogaihoz. Ez utóbbiba nem megyek bele, mert ez külön téma lehetne. De ez az lmbtq szerintem más, itt valami hátsó szándék lehet a cél, mert annyira erőszakosan akarják terjeszteni a normálisnak finoman szólva sem mondható nézeteiket, hogy ez már több mint feltűnő. Ahogyan fentebb említettem, a homoszexualitáshoz, és az ezzel kapcsolatos valódi, értelmes vitákhoz semmi köze nincsen ennek a mozgalomnak.


Nem kell ahhoz fideszesnek lenni, hogy az ember belássa, hogy ezeknek a furcsa és egyben ijesztő, nemcsak gyerekeknek furcsa, ijesztő és bizarr külsejű embereknek semmi helyük nincsen a gyerekek életében. Mint ahogyan semmiféle szexualitással kapcsolatos dolognak sem. Orbán szerintem ennek akarja elejét venni, hogy ezek a furcsa emberek megjelenjenek a magyar óvodákban és iskolákban is.


Mindazt, amit leírtam, nem tekintem végleges álláspontnak ezt a témát illetően, de egyelőre jelenleg ez a véleményem.

jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
11%

"#16 honnan tudod, hogy nem az?"


Ennyi erővel meg már bárkire rálehetne fogni hogy meleg.


Még jó hogy a bűnüldözési módszerek ennél kifinomultabbak.

Elsétálsz a bolt előtt amit most raboltak ki, a kirakat betörve meg minden.


Az egyik rendőr rád néz és megkérdi a másikat, szerinted ez volt a tettes?

Azt feleli, nem hiszem.

Mire a másik visszakérdez, miért honnan tudod hogy nem ő volt?

Igaz is, akkor bilincset neki.

jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
17%

Orbán mindig is következetesen politizált, a migrációról és az LMBTQ-ról alkotott véleménye a mai napig változatlan.


Nézzétek meg az EU-s baloldali politikusok véleményét a migrációról, folyamatosan változik. Azt akarják mondani, amit a többség hallani akar. Nincsenek elvei. Orbánnak vannak elvei. Ezért jó politikus Orbán és ezért kerül majd bele a történelemkönyvbe a legmeghatározóbb európai politikusok közé. Az idő majd őt igazolja.

jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!