Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieket miért bántja...

Az ellenzékieket miért bántja az, hogy újra jó lett a magyar foci?

Figyelt kérdés
Teltházas mérkőzések a válogatott meccsein, szervezett szurkolótábor, ráadásul komoly esélyünk van Németország, Svájc és Skócia ellen

jan. 21. 15:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellenzéki, de a foci annyira érdekel, mint az, hogy most épp mit csinálnak a Busmanok. Az egészbe az zavar, hogy adóból milliárdok mennek bele, aminek lenne máshol helye.
jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
14%
13 - ha a DK kerülne hatalomra, tele lennénk migránsokkal, akik bizony nem dolgozni jönnének ide... Akkor lenne csak igazán rendben minden...
jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%

12#

Húzd ki a fejedet viktorka ülepéből

jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
86%

"Húzd ki a fejedet viktorka ülepéből"


Nem azt mondom, hogy "viktorka" jó, hanem azt, hogy pont nem a DK-ra kellene lecserélni őket, mert nem sokkal lennénk előrébb. És ezzel el is érkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy miért nem lesz itt soha kormányváltás amíg a DK mint "alternatíva" jelen van...

jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Fsms ***** válasza:
100%
Mit jelent, h jó lett? Nem nyertek nemzetközi kupát sok tízéve.
jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a magyar Foci pont nem lett jó.
jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett jó, főleg úgy, hogy mennyi adóforint, és eu pénz megy rájuk. 0 lenne a megfelelő, fizessék a rajongók, piaci szponzorok.
jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Én akárhány magyar meccset látok, az szar.


Na jó, nem mind, csak 10-ből 9. Néha elkapják a fonalat akkor megy a vállveregetés. De legtöbbször még gyenge csapat ellen is olyan gyenge focit mutatnak be, hogy a kommentátor szégyenkezik egész közvetítés alatt.


A telt ház csak annyit jelent, hogy magyar embernek igényszint hiányában a szart is el lehet adni.

jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem bánt, én örülök neki. Csak az zavar, hogy már a foci is politika lett.
jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk jó lenne a foci, ha nem lenne tele a lelátó FideSS pártkatonákkal.


Szentkirályi Alexandrát például fel kellett világosítani, hogy egy döntőt látott ahonnan senki nem jut tovább:

[link]


A Fradi új kabalaállata meg Győzike.

jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!