Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy a gazdátok ismét hazudott nektek (is) a benzin jövedékiadójával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A gazdátok a benzináremelkedésésért is természetesen Brüsszelt okolja, miközben Magyarország is megszavazta az EU parlamentben az EU tagországokban alkalmazni kívánt benzinjövedékiadó mértékét euróban. A magyarországi drasztikus emelést éppen ezért a fidesz kormány hatalmas inflációja tette szükségessé, hogy betartsa a megállapodás szerinti euró árfolyam összeget. Mellesleg ez az adóbevétel is a magyar államhoz kerül és nem az EU-ba.

jan. 22. 18:38
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és nem igaz, mert csakis Prüsszel, Soros, és Gyúcsány az okai a benzináremelésnek.
Fideszes vagyok és igen a gazda megint a képembe hazudott, de én ezt szeretem a többi jobbággyal együtt.
Nem vagyok fideszes és elképedek, ahogy a gazda szemrebbenés nélkül képes orrba-szájba hazudozni a fideszjobbágyok pedig csak bólogatnak rá.
Nem vagyok fideszes és csak röhögök az egészen külföldről.
19 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ebben semmi kamu sem, csak megint mindenki mindent rosszul értelmez.
jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1# mi lenne a jó értelmezés szerinted?
jan. 22. 18:42
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
Nincs gazdánk.
jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%
Gazdánk? Ha már így, a mi gazdánk a tiéd is!!
jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

1, Minden Soros miatt van!

2, Ha nem Soros miatt, akkor Gyurcsány miatt!

3, Ha nem Soros és nem Gyurcsány miatt, akkor Brüsszel miatt!

4, Ha egyik sem, akkor mégis Soros miatt.

(Fideszes vagyok, és ez a gondolkodás-vezető rendszerem)

jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
8# nekem nem gazdám mivel én nem szavaztam rá és a maffiaszervezetére.
jan. 22. 19:52
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
Jobb is, ha ilyen emberek, akik még azt sem értik, hogy az EU miatt kellett emelni a jövedéki adót, nem tartoznak a mi közösségünkbe.
jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

Bizony az EU miatt!

A románoknál azért is alacsonyabb 10%-val az üzemanyag ára, mert ők nem tagjai az EU-nak!

Vagy tagjai?! Nem tudom, fideszes vagyok és így ostoba is, szóval nem tudom.

jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%

"nekem nem gazdám mivel én nem szavaztam rá és a maffiaszervezetére."


Értem! A baloldal nem maffiaszervezet, ugye? Akik külföldi finanszírozásból akarják megbuktatni a jelenlegi kormányt!! Igazad van!! Ők nem maffiózók, hanem hazaárulók!!!

jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%
Köszönjük ezt a sok fáradozást a következő 2/3 eléréséhez. A saját és a “gazdánk” nevében is.
jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!