Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok még ha kicsi...

A liberálisok még ha kicsi időre is, de jól érezhetik magukat?

Figyelt kérdés

Törökország belement a svéd Nato csatlakozásba 👉 Orbán beégett.

A liberálisok magukból kikelve, őrjöngve csapkodják az asztalt és a klaviatúrát.

Hvg, reddit, de itt a gyakori is szinte felrobbant.

Végre érte őket egy kis öröm a politika témában?


jan. 24. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább szégyellem, hogy ilyen kormányunk van. A kezdetektől fogva ezt mondtam, hogy értelmetlen ez a bohóckodás, amit a kormány művel ez ügyben. A törököket még valahol megértem, még ha nem is értettem egyet az ő időhúzásukkal sem. De legalább elértek valamit.

Nem tudok nevetni a kormányon, mert az országot is lejáratta. A legrosszabb, hogy ráadásul teljesen fölöslegesen.

jan. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak a szokásos, hülyét csinált magából a csuti. Nincs mit örömködni azon hogy egy orosz ügynök a miniszterelnök aki a nato-eu szövetségeseit rendszeresen elárulva kiszolgálja az oroszok és a kínai kommunista párt érdekeit.


A legbutább réteg érezheti libsi örömködésnek azt a szégyent amit ez a kisztitkár okoz.

jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Baloldaliként én semennyi boldogságot sem érzek attól, hogy kicsinyes politikai hatalomvágy miatt, kicssznk egy európai országgal, akik semmit sem ártottak nekünk.

Szégyent hozott ez az ember az országra és a magyarságra.

Egyszerűen szégyellem, hogy ő az ország vezetője és szégyellem azt, hogy magyar vagyok.

jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Szégyen magyarnak lenni, nem akarok ezzel a néppel azonosulni többet
jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Végre érte őket egy kis öröm a politika témában?"


Összekeversz két fogalmat: amit te liberálisnak nevezel, azt valójában nárcisztikusnak nevezik. Ők azok, akik hisztiznek, ha valami nem úgy van, ahogy ők szeretnék, és kárörömöt éreznek, ha az ellenfelük szív. Bármennyire el akarják veled hitetni, hogy a kettő között egyenlőség van, de ez nem igaz.


Ember: az a bajunk Orbánnal, hogy szerintünk rosszul, és ami sokkal rosszabb: rossz irányba vezeti az országot. Amikor csinál valami f.szságot, akkor én egy csepp örömöt sem érzek, csak elkeseredettséget, tehetetlenséget, reményvesztettséget és szégyent. Most is pontosan így van.

jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az inkább szomorú, hogy a világ nagyobb része előtt hülllét csinál magából és végső soron a magyar emberekből, mert ők tartják hatalomban.
jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy orsós viktor az egész országra szégyent hoz. A civilizáltabb országok lakói vagy lenéznek minket vagy röhögnek rajtunk.
jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
O1G meg a fidesz az országunk legnagyobb szégyene meg a becsicskított magyarok akik nem mernek ellene fellépni vagy elégtételt venni. Esetleg kiharcolni a jobb életszínvonalat hogy ne kelljen hónapokat spórolni egy új mosógépre vagy hűtőre,klímára,tv-re stb, ha ez meglenne hogy legalább havi 150-200ezret félre tehetne egy átlagos munkás akkor a facom bánná mennyit lopnak ezek a k*cs*g*k, csak tudjanak a magyar családok is előre haladni és ne legyen anyagi gondjaik. Ne a szemét minőségtelen kajákat enni.
jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!