Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bazilikát meggyalázó fekete...

A bazilikát meggyalázó fekete diák egy újabb bizonyíték a Debreceni fidesz egyetem "magas" színvonalára?

Figyelt kérdés

Először egy tömeggyilkos háborús bűnöst neveznek ki díszpolgárukká tisztán talpnyalásból, most pedig az évtezedek óta szimplán nyereségvágyból történő harmadikvilágbeli diákok képzésének gyümölcse is beérett:

[link]



jan. 24. 01:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Remélem küldik is haza…
jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Ez rávilágít arra is, hogy miközben állítólag idehaza terrorveszély van, meg háborús vészhelyzet, addig nincs fegyveres őrség mindenhol.

Anno volt metrorendőrség, és nagyobb vonatokon is őrség, de ugye spórolnak az őrökön.

jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
De igen, a kérdésedre válaszolva, a jobberek ostobák, mint a föld... egyébként mi az uszítás tárgya? Mert a linkelt kuruc in fos cikk nem jön be.
jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 hypno ***** válasza:
73%

Kis buta xenofób náciknak úgy kellett egy ilyen zavart lelkű nyomorult, mint egy falat kenyér.

Most évekig hisztizhetnek az idióták. Még 10 év múlva is ezt fogják emlegetni úgy mintha napi rendszerességgel történne.

jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Lehet csak blackedezni akarta Szűz Máriát.
jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Baxa meg az annyát.
jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A kurucot csak azért linkeltem, mert egyedül ott írták meg, hogy a debreceni egyetem "hallgatója" a jómadár. De linkelhetem nektek a telexet is, de ott mint ahogy álatlában, most se mennek bele részletek közlésébe: [link]
jan. 24. 10:30
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Aki a kurucnak egy szavát is elhiszi, az Hófehérkébe is képes beleszeretni!
jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 hypno ***** válasza:
100%

#7


Szerinted mi a lényeg?


Hogy egy zavart lelkű és agyú valaki meztelenül felállt az oltárra, vagy hogy történetesen színes bűrű, vagy hogy debreceni (ha az) diák?


Szerintem tudod mi a templomok és az egész kereszténység valódi meggyalázása?

Hogy Magyarországon nem mehetsz be egy templomba amikor csak akarsz, mert nyitvatartási idő van mint egy hivatalban és azon túl zárva tartják őket.

jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9# Szerintem az a lényg, hogy a debreceni egyetem, ahogy a többi fidesz kézre került egyetem is, immáron teljesen üzleti alapokra helyezte működését és akármilyen majdhogynem írni-olvasni nem tudó harmadik világbeli országból származó diákot is beimportál a zsíros bevétel érdekében.
jan. 24. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!