Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol és mikor van legközelebbb...

Hol és mikor van legközelebbb krumpliosztás?

Figyelt kérdés

jan. 24. 09:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#10 Te minden Fideszes települèsen ott vagy ès, saját szemeddel látod, hogy a Fidesz krumliulzik te büdös patkàny?
jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

11

Te becsycskított közmunkás igen képzeld ott vagyok mert direkt ezért járom a településeket olyankor, de amúgy meg láthatsz neten rengeteg videót róla. Te krumpliért megbacott fideszespincsi!

jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jaja. Sok volt a Telex, te ki.aszott, szar senki.
jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Te .aszkalap. Remèlem minnèl hamarabb elhúzod innen a beled. Jó lenne, ha eltakarodnàl innen a francba.
jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Jajj basszus igazatok van jól benéztem! Most nem krumpli osztás lesz, hanem cukor osztás mint a bajai labdarúgóknak🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 de lehet hogy csak lisztet vagy farhátot fogtok kapni de csak egy kilót 🤣🤣🤣🤣🤣 hogy zabáljátok fel a saját kölykeiteket élve kicsitől a nagyig🤣🤣🤣 és ha ezt megteszitek még jól is fog hangzani hogy kannibálbirkák támadtak a saját kölykeikre🤣🤣🤣🤣🤣🤣
jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
De ostoba buta .asz vagy. Igazi Momentum huszàr. Szerencsère, van mit ennünk.Te meg akaszd majd fel magad, a többi Momentumos patkànnyal a következő vàlasztási veresèg után. Jó lenne.
jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igaz elvagy kenyéren meg vízen🤣🤣 egy szóval se mondtam hogy nincs mit falnod hát ha szaporodtál birkuci akkor lesz majd kit enned🤣🤣🤣🤣🤣
jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kimèsz majd a Momentummal tüncikèzni? ereszezni? Szánalmas, nevetsèges senkiházi vagy.
jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18

Partiba vágod a lányod vagy a nődet vagy anyukádat borkaival egy csónakon? Ereszezniiiii???- azt szájer jozsi szolta a melegpartikon csinálni onnét lógatja a szádba🤣🤣🤣🤣 szánalmas és nevetséges vagyok? Látod még így is tudsz nevetni rajtam mikozben taknyosra vagy sz*ptatva🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nagyon ügyi vagy😘

jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#19 Ereszezni, azt te szoktál a Momentum patkanyaival. Mást nem is tudtok. Nincs programotok, semmi elkèpzelèsetek. Eresz, O1G, Kipcsák. Ennyi van nálatok. Semmi program, elkèpzelès, költsègvetèsi javaslat. Eresz, O1g Kipcsàk. Ez minden mondanivalótok. A Momentumnak van jelenleg melegfrakciója csak a Parlamentben, te ócska baromarcú.
jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!