Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy nacionalista...

Támogatnátok egy nacionalista európai egyesült államokat?

Figyelt kérdés
Lényegében olyan lenne, mint Amerika. Ott is van hogy komoly viták vannak az államok között és az emberek nagyon erősen kötődnek a lakóhelyükhöz.
jan. 25. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Önmagában ilyen kifejezés nincs. Ami nacionalista az nem lehet más országokkal egyesült.
jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem támogatok, ami nacionalista
jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy ma már minden szónak igyekeznek megmásítani a jelentését, de ez alatt inkább arra gondoltam, hogy egy kompromisszumos megoldás keretében egyesülnénk egy erős Európa érdekében. Tehát mindenki megtarthatja országa addigi kulturális hagyományait és teljes önrendelkezés marad a kultúra, vallás, oktatás és hasonló területeken.
jan. 25. 11:13
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Egy Európai Egyesült Államokat tudok támogatni, azt viszont nem, hogy ez nacionalista formában valósúljon meg.


Egy szabad ESA-t igen.

jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
#4 Az nem USE? United States of Europe?
jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4

Az mi azaz ESA?

jan. 25. 11:19
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
5, de igen, USE
jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 European States of America :))
jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen!

Bajszos népünk győzni fog!

Vörös csepel vedel a fronton! Őőő... akarom mondani, vezesd a frontot!😂

jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
A közös nyelv hiánya elég nagy szívás. A bevándorlás hatására már most elkezdett kialakulni egy páneurópai nacionalizmus, elsősorban a fehér bőrszínre és a keresztény kulturára építve, szóval ez a rész abszolút lehetséges. Szerintem még a magyar nacionalisták is szívesebben tekintenék a szlovákokat testvérüknek, mint hogy fekete muszlim emberekkel kelljen együtt élniük. :)
jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!