Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter mitévő lesz...

Jakab Péter mitévő lesz amikor a következő választáson kiesik a kényelmes képviselői helyéről és nem kapja majd az ingyen lóvét?

Figyelt kérdés

Továbbra is bohóckodik majd Facebook-on a pár ezer ember előtt vagy elmegy dolgozni?


Nyilván jól félretudott tenni a milliós fizetéséből a semmittevésért cserébe, de örökké nem biztos, hogy kitart.


jan. 25. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Itt egyedül Jakab Péter áll ki az emberekért, de a Fideszes agymosottakkal ő sem tud semmit sem tenni.
jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Biztos így van, azért bukott ki még a Jobbikból is :DD De legalább ott hagyta a feleségét és gyerekeit is a mamuszkáért :D


Igazán büszkék lehetnek rá a támogatóik, bár aki őt támogatja az valószínűleg nem túl sok ésszel rendelkezhet..

jan. 25. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Legalább én nem vagyok agymosott Fideszes vagy karlendítő Toroczkai
jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Én sem. Mi köze ennek a parizeres Jakab bohóchoz?

jan. 25. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én a kérdezőtől kérdezném, hogy akkor ön melyik pártnak 'drukkol'?
jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá, és jó lenne ha nem azon lovagolnál, hogy én kinek "drukkolok" hanem a Jakab bohócról értekeznénk amiről a kérdés szól.
jan. 25. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt mondta, visszamegy tanárnak.
jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező ne csak a Patrióta nevezetű Youtube csatornát nézze, mert ez lesz. (és a patriótások még nem a legélesebb kések a kanalak között)
jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Sosem néztem az általad említett csatornát, a létezéséről se tudtam idáig..

Látom beakadt nálad a lemez, ahelyett, hogy belém akarsz kötni a rajongott bohócodat próbáld már meg védeni vagy leírni mi lesz vele mikor vége lesz az ingyen pénznek.

jan. 25. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a fidesz és a megafonosok játéka mint a facebook-on,a tiktok-on,itt gyk-en, hogy a fideszes politikusok és a megafonosok haverjai,rokonai(anyu,apu, anyós,após,gyerekek,tesók,stb) lájkolják és pozitív kommenteket írnak egymás posztjai alá. Számold csak ki ha a 133 legbátorabb fideszes politikus és a megafonosok csinálnak mondjuk 3-3 kamu fb fiókot és abból lájkolgatnak,stb ehez hozzá adod a fentebb említett rokonságot és haverokat akkor azért bőven kijön pár ezer lájk. Ezt azért csinálják hogy azt a látszatot keltsék hogy hű de sokan vannak még mellettük. De azért a nemzeti konzultáció magáért beszél kb 1.2 millió ember küldte vissza annak a nagy része csak azért hogy üzenjen orbánéknak hogy takarodjanak!
jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!