Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert és Pottyondy...

Puzsér Róbert és Pottyondy Edina még együtt vannak, vagy már elváltak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy házasok voltak egy darabig, de aztán elváltak. Jól tudom?

jan. 26. 15:12
 1/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Rákerestem a neten, 2023 júliusából több pletykalap is írta, hogy már nincsenek együtt.
jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ja, hát két ilyen negatív ember, akik mindent csak fikáznak, nehéz hosszú távon együtt maradniuk.
jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Itt laknak egy megállóra tőlem. Puzsért gyakran szoktam látni, mert van, hogy BKV-val jár. Legutóbb, amikor láttam, eléggé meg volt zuhanva, szakadt ruhában, búbánatos képpel, görbe háttal várt a megállóban, szóval elképzelhető, hogy véget ért köztük.
jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%
Én is itt lakok a süveg utcán gyakran látom de mostanában a fehér autójával egy magas szőke hölgyet fuvarozgat.
jan. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Így van, egy fehér valamije van, van Audi, vagy Volkswagen, nem tudom.
jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy sosem voltak együtt, csak összejártak és becsúszott a gyerek és nyitott kapcsolatban nevelték közösen.
márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koztudott hogy Puzser Lamborghini huracánt vezet, rosszabb napokon Alfa Romeot
márc. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!