Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez a magyar...

Mit szólsz ehhez a magyar gyűlöletkampányhoz?

Figyelt kérdés
A kormánypárt lépten-nyomon uszít valaki ellen, akár a hazai ellenzék ellen, akár az EU ellen vagy akárki ellen, akiben ellenséget lát. Az adófizetők milliárdjait költik el a mocskos kampányukra, de te mit szólsz hozzá, hogy TV-ből, rádióból, újságokból, utcai óriásposzterekről folyamatosan árad ez a propaganda?

jan. 26. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Jó úgy, ahogy van, folytassák tovább
Tőlem elfér. Csináljanak amit akarnak. Most ők vannak hatalmon.
Az ellenzéknek kellene tömegtüntetéseket szervezni ellene
Mivel más nem tud hatásosan fellépni ellene, az EU-nak kellene ezt megtenni
Egyéb, lent kifejtem
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Figyelmen kívül hagyom. Tájékozott ember vagyok, engem nem tudnak megvezetni.
jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tetszik! Régen a magyarok ellen uszított a magyar közrádióban Mohácsi Viktória! Azok voltak ám csak a gyönyörteli idők!!!
jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Túl sok pénz megy el rá, ennyiből akár valami normális dolgot is lehetne csinálni.


Felőlem mindenki azt plakátol amit akar a saját pénzéből, de a befizetett adóból a kormány inkább ne plakátoljon ki semmit. Illetve ne legyen egy szenny tv fenntartva szintén adóból. A köztv-t úgy ahogy van meg kéne szüntetni. Így is van elég haveri kézben lévő tv,ahol tudják ugyanazt a szennyet nyomatni.

jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az embereknek fejben kell ezt ignorálni. A Fidesz meg csináljon amit akar, magas lóról lehet a legnagyobbat esni ahogy mondani szokták.
jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Minden modern párt folytat médiakampányt, és a negatív kampány sem magyar találmány. Szokj ehhez hozzá.
jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Engem nagyon zavar hogy a nemzettársaim egy részére ez teljesen hat, teljesen átmossa ez az agyukat és másra nem is gondolnak csak amita fidesz propaganda az agyukba ültet.

A dologban az a legundorítóbb, hogy adóforintokon csinálják ezt.

Anno a NÁCI Németországban volt hasonlló agymosás a 30 as években. Ott csúnya vége lett.

jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
6: Minden párt adóforintokat használ fel, és abból kampányol.
jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

#7


valami elkerülte a figyelmedet...


Ezt nem pártpénzből fizetik, hanem az állami költségvetésből

Külön minisztérium és miniszter van erre a feladatra.

Rogán Antal

A fidesz mint párt ha csak a törvényesen járó kb 1 milliárd forintot használná szerinted tellne minderre?

100 milliárd forint csak a közmédiának hívott agymosó tröszt fentartása, az mind adóforint, és akkor még a sok minden más felületet nem is emlitettük.

jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

8: Nem kerülte el, de az is természetes egy európai országban, hogy van közmédia. És hogy az a kormányhoz lojális. Akinek ez nem tetszik, vegyen tévét magának, ezt már megmondta a baloldal is:


[link]


Rogán Antalnak meg nem a tévé irányítása a feladata, ezt is rosszul tudod.

jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rogán valszi nem a TV-t irányítja, de azért ne felejtsük el, a FIDESZ alá tartozó KESMA irányítja a "közszolgálati adókat".
jan. 26. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!