Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez a magyar...

Mit szólsz ehhez a magyar gyűlöletkampányhoz?

Figyelt kérdés
A kormánypárt lépten-nyomon uszít valaki ellen, akár a hazai ellenzék ellen, akár az EU ellen vagy akárki ellen, akiben ellenséget lát. Az adófizetők milliárdjait költik el a mocskos kampányukra, de te mit szólsz hozzá, hogy TV-ből, rádióból, újságokból, utcai óriásposzterekről folyamatosan árad ez a propaganda?

jan. 26. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Az Európai Parlament pedig minden alkalommal támadást indít Magyarország ellen, amikor a forint stabilizálódni kezd. Mit szóltok ehhez az európai gyűlöletkampányhoz?
jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Rogán Antal a propaganda miniszter, igy hozzá tartozik a közmédiának hívott agymosótröszt, a KESMA, az oriásplakátok, a fecebook on sok pénzen bércsinovnyikokkal tolt agymosás, a Gyúúcsányos meg sorosgyörgyös propaganda filmek és minden ami Agitprop.


Ő Orbán Goebbels-e.

jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es, te ebben komolyan hiszel? 😃
jan. 26. 19:41
 14/21 anonim ***** válasza:
11%

"11-es, te ebben komolyan hiszel? 😃"

Igen, sajnos folyamatos támadás alatt állunk, Lengyelországban látható hogy mi lesz akkor, ha külföldről megbuktatnak egy kereszténydemokrata kormányt. Súlyos jogellenes tevékenységeket követ el az új lengyel kormány a korábbi lengyel kormány tagjai ellen, olyanokat, amiket ha a régi lengyel kormány csinált volna, Brüsszel azonnal elítélte volna őket. De Brüsszel kedvenceinek szabad az emberi jogok megsértése, ha Brüsszel ellenségei ellen követik el.

jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
11-es, arról nem ír soha az origo, hogy be kéne már vezetni az eurót? Csak hát a főnök (O.V.) nem akarja, mert azon már nem tudnának nyerészkedni.
jan. 26. 20:01
 16/21 A kérdező kommentje:
Külföldről megbuktatnak.. Komolyan mondom, ez a sok magyar propaganda tényleg nagyon káros hatású. És hiába mondjuk azt, hogy engem nem érdekel, mert én tájékozott vagyok, mint itt az első válaszolta, nagyon sok emberre hatással van, akik aztán a választásokat is jelentősen befolyásolják.
jan. 26. 20:06
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem örülök neki, sokszor félelemkeltő. Miért engedi a társadalom: ez inkább a legnagyobb kérdés...
jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es, az itteni szavazók alapján sokaknak tetszik,

a többieknek meg lenyomják a torkukon.

Én személy szerint már ebbe az országba se szeretek jönni. Amellett hogy Magyarország EU egyik legputribb országa, más se folyik itt csak a gyűlöletkeltés és a hazudozás, de az ipari méretekben. 12-essel teljesen egyetértek. Ami itt van az az, ami Németország a II. világháború előtt volt.

jan. 27. 04:36
 19/21 anonim ***** válasza:
33%

"Figyelmen kívül hagyom. Tájékozott ember vagyok, engem nem tudnak megvezetni."


Gondolom a telexről, meg a 444-ről tájékozódsz. 🤣🤣🤣

jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19

Te honnan szoktál?

jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!