Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek kicsit sem, hogy...

Nem féltek kicsit sem, hogy Orbán Viktor pusztítása miatt Magyarorszagot kizarjak az EU-ból egy ponton?

Figyelt kérdés
Én nagyon elkezdtem gondolkodni a külföldi állampolgárságon, mert ha ez így megy tovább, Mo. repül az EU-ból. Mondjuk mindenki jobban járna, ha normális kormányunk lenne, Fidesz mentes, és akkor a probléma megoldódna.

jan. 26. 19:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem érezném magam vesztesnek azáltal, hogy nem az eu nyíltan rabszolga sorsa tartott rétegeinek lennék tagja.
jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%
Fideszre szoktam szavazni, de ha ki akarna lépni az EU-ból, akkor mindenképp valamelyik ellenzéki-EU párti csapatra szavaznék.
jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Nálam nem az a kérdés, hogy az EU-ban maradunk-e, hanem az, hogy meddig. Remélem, még 1-2 évig igen...
jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
20as: Ez egy kedvelt libsi toposz, hogy a ruszkinak, Kínának csak addig fontos Magyarország, amíg az Eu tagja, bla bla bla. Uncsi. Éppenséggel lehet nagyon is érdeke egy most már valóban a Nyugat komoly ellenfeleként fellépő keleti nagyhatalomnak az, hogy Magyarország egy esetleges kilépés után is életben maradjon, sőt viragozzon. Ugyanis ha a bentmarado országok azt látják, hogy na, a magyaroknak milyen jól megy az EU-n kívül, hát ennél nagyobb érv nem nagyon kell majd a távozást esetleg már ott is fontolgatóknak. Az meg hogy Magyarország bent maradva bomlasztja nekik az EU-t, szimplán egy orbitális nagy marhaság. Párizs blokád alatt, egész Európa forrong, gazdatuntetések mindenhol, de Magyarország bomlaszt. Hát persze.
jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%

24 - "Ugyanis ha a bentmarado országok azt látják, hogy na, a magyaroknak milyen jól megy az EU-n kívül, hát ennél nagyobb érv nem nagyon kell majd a távozást esetleg már ott is fontolgatóknak."

Szerintem kezeltesd magad mielőbb! Addig, amíg nem lesz visszafordíthatatlan az állapotod!

jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
25. Huh, most aztán nagyon megmondtad. A kis unió sggnyló lelkecskéd biztos elégedett. Szuleid, nagyszuleid még jókora komcsik voltak, a Szovjetunioért éltek haltak. Viszont a kései, elfajzott, elkorcsosult utodnak is jutott egy fenék,immáron nyugatról.
jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!