Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek tudják hogy...

A Fideszesek tudják hogy saját maguk ellen vannak?

Figyelt kérdés
Mármint ha a Fidesz van kormányon akkor az nekik sokkal rosszabb mint ha bármelyik másik párt lenne kormányon.

jan. 28. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen nem tudják azért fideszesek.

Miféle kérdés ez!?

jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem teljesen hisz Dobrevék Momentum Jobbik szval a gáz oldal, se lenne jobb sőt 1000X rosszabb, hisz ők más érdekek szolgája nem a magyaroké! Amúgy még igazán nem érzik a bőrükön addig meg: CSAK A FIDESZ! Szerencsére szivárognak rendesen tőlük!
jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Full debilek.

Beszélgetem sokat Nógrádi cigányokkal.

És nekik kB ez a szitu

1. Fidesz aki ad 20ezret szavazáskor.

2. Toroczkai, aki szerintük kitoloncoltatná őket az országból.

3. Ilyet hogy másik ellenzéki párt is létezik, vagy hogy létezik ezen a 2n kívűl más, nem is hallottak.


És ez 1 millió szavazó...

jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

3.

A 2. ponttal mindenki jól jarna

jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

4.

És ki fogadná be őket?

Palesztín szitu 2.



2. verzió lenne lehetséges.


1. Kiskorban sterilizilálják a genetikai vizsgálaton átesett bizonyítottan cigány származásúakat.

2.pénzt ajánl fel a kormány a sterilizációért a cigány felnőtteknek

jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

5

Az is jól hangzik, de indiából jöttek tehát..

jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Én baromi jól jártam az egykulcsos adóval, és marhára élvezem, amikor sivalkodnak libsik. Bármiféle más párttal rosszabbul járnék.
jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es ne védjél már olyan pártot amelyik tönkre tette azt az országot amelyikben élsz. Az hogy hoztak nagyon de nagyon kevés jó döntést (aminek ötletét másoktól lopták) az nem azt jelent hogy a Fidesz jól végezte a munkáját vagy hogy te jól jártál, mert vagy milliárdszor nagyobb kárt okoztak mint hasznot, ugyanis a Fidesz teljesen alkalmatlan a kormányzásra.
jan. 29. 07:51
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
8: Az ország nincs tönkre téve, csak a libsik vannak maguk alatt. Soha nem volt még ilyen fejlett Magyarország, soha nem voltak még ilyen magasak a reálbérek.
jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Én is úgy vagyok, mint a 7. A baloldal programjával rosszabbul jártam volna. Legközelebb tessék jobbat mutatni, akkor majd oda szavaznak az emberek.
jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!