Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Gyurcsány apja...

Igaz, hogy Gyurcsány apja kisebb lopásokért és ittas karambolért volt börtönben ?

Figyelt kérdés

[link]


Gyurcsány Ferenc ma a parlamentben azt állította, hogy börtönviselt apja csak „viszonylag kis trógerségeket” követett el. A Drót.info azonban rábukkant egy 1959-es hírre, melyben a karambolt okozó sofőr – egy bizonyos Gyurcsány Ferenc, pápai lakos – ittasan hajtott bele hátulról egy fogatolt kocsiba. Ez vajon kis trógerség?


jan. 30. 15:05
 1/5 hájaaa ***** válasza:
72%
Orbán apja meg 3/3mas besúgó volt...hát nem is tudom melyik a nagyobb szégyen
jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Orbán meg tolvaj.
jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Hiába no, Ferinek a véribe van a "politika".


Mondjuk Vikinek is, szóval ugyanaz a szar választható mindkét táborban.

jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert az mekkora trógerség hogy idősebb orbán gáspár cégeibe van kilopva az adófizetők milliárdjai? Normális országban az egész orbán maffia familia életfogytot kapna.
jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Gyurcsány apja visszaeső tolvaj volt

MN

2007.12.21. 23:00

Gyurcsány Ferenc kormányfő édesapja több alkalommal is ült börtönben lopásért – ezt támasztják alá azok a dokumentumok, amelyeket a Magyarok Világszövetsége juttatott el tegnap lapunkhoz. Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől. A dokumentumból azonban az is kiderül, hogy a miniszterelnök apjának nem ez volt az első találkozása az igazságszolgáltatással: „(…) többször volt büntetve, utoljára a Pesti Központi Kerületi Bíróság az 1977. november 21-én jogerőre emelkedett összbüntetési ítéletével lopás bűntette és más bűncselekmények miatt egy év és három hónapi szabadságvesztésre ítélte, és a büntetésből 1978. augusztus 13-án szabadult”. Az 1979. november 19-én hozott ítélet kitért arra is, a vádlott rendszeresen és nagymértékben fogyasztott szeszes italt, ezért alkoholistának volt tekinthető. „Gyurcsány Ferenc vádlott teljes egészében beismerte a terhére rótt cselekmények elkövetését, és azokat ittasságával magyarázta” – állt az ítéletben, és emiatt a szabadságvesztés ideje alatt el is rendelték a kormányfő apjának kényszergyógyítását. A járásbíróság 1980. szeptember 10-én hatályon kívül helyezte ezt és más, a kormányfő apja ellen hozott ítéleteket, és összbüntetésként két év szabadságvesztésre ítélte, amelyet a kormányfő édesapja börtönben volt köteles letölteni. Következő év május 27-én a járásbíróság arról is végzést hozott, hogy az elítélt feltételes szabadságra nem bocsátható.

A dokumentumokat megküldtük a kormányszóvivői irodának, ahonnan ezek ismeretében Budai Bernadett kormányszóvivő úgy reagált, a kormányfő már korábban őszintén nyilvánosságra hozta az édesapját, valamint családját érintő történéseket. – Gyurcsány Ferenc miniszterelnök az édesapját érintő minden olyan lényegi információt elmondott Debreczeni József Az új miniszterelnök című könyvében, amelyet az önök által küldött dokumentum is tartalmaz. A könyvben az olvasható, hogy Gyurcsány Ferenc édesapja két alkalommal ült börtönben – a ki nem fizetett adósságok miatt – fűzte hozzá.

Szóval yes, apai minta tovább él....

jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!