Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy most...

Mit szóltok hozzá, hogy most a Pride valóban a Pride-hónapban lesz megtartva, júniusban?

Figyelt kérdés
Lehet kevésbé lesz meleg, mint tavaly júliusban a 40 fokban.

febr. 1. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10. [link]
febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Jaa igy mar vagom, szuper. Tamogatom a pride honap juniusr! Egyeseknek a Stonewall lazadas evforduloja ugyanolyan memento tortenelmi esemeny, mint masoknak Trianon... legyen juniusban, vegulis tortenelmi esemenyre emlekezunk.
febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gabor49 ***** válasza:
51%
akkor tartják amikor akarják nem foglalkozom vele
febr. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem nincs olyan, hogy "pride hónap". Milyen jogcímen sajátítanak ki másoktól egy teljes hónapot. Van hetero hónap is? Mert szerintem minden hónap mindenké. De gondolom akkor dolgozni is fognak akkor helyettem, ha az "övék".

Egy beteges, szociális zavarokkal tarkított, irigy, komplexusos társulat ez. Semmi büszkének valót nem találok benük amit ezen időszakban ünnepeltetnek.

febr. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

14. Jaj, nem beszélj már, amikor nekünk a karácsony novembertől vízkeresztig tart, és a legtöbb embernél az egész csak egy giccs parádé. Na azt észre lehet venni, a júniusból max annyit veszel észre, hogy k*rva meleg van. De rengeteg más olyan ünnep van, aminek egyébként nem lenne semmi értelme, nem is tart tovább egy napnál. Szerintem elég elkeserítő, hogy ott tartanak egyenesek az életükben, hogy bajuk legyen mások ünneplésével. Jó, téged nem érdekel, mert nem érint, de van, akit emiatt bántanak folyamatosan, elítéli a családja, nem tatálja a helyét a világban, és jól esik neki, ha valami egyszer legalább az ő életéről szól, valakik őt is megértik. Büszke pedig azért lehet magára, mert ki mer állni az olyanokkal szemben, mint pl. te.

Egyébként a 12.-nek igaza van. Trianonért is még mai napig sokan sírnak olyanok, akiknek már tényleg az égvilágon semmi közük nincs az egészhez, de nekik "kellenek vissza az elcsatolt területek", Isten tudja, miért. Viszont az ember csak ellenvéleményt merjen mondani rá, máris le van üvöltve a feje, hogy ő akkor nem is igazi magyar. Ez is azért elgondolkodtató szerintem.

febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán karácsonyozok, mert egy undorító giccsé silányult mára.Jézus meg sosem kérte, hogy a "szülinapjáról" emlékezzenek meg. De hányszor imádkoztál hozzá karácsonykor akár az ebédkor? Na látod. Fenyőünnep, bálványimádat és költekezés. Ez a karácsony.

Trianon okat meg mai napig lehet érezni, hisz gazdasági lehetőségek mentek el. Többek között.

febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
58%
Én nagyon örülök neki, tok jó hogy vége a sulinak másnap meg már pride. Amúgy ha valaki akar menni de nincs kivel legyszi dobjon nekem egy privát uzit
febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!