Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Orbán úgy táncol, ahogy...

Most Orbán úgy táncol, ahogy Brüsszel fütyül?

Figyelt kérdés

A konzultáció egyik kérdésére a válaszolók 99%-a azt mondta, ne fizessünk többet Ukrajnának, amíg nem kaptuk meg a nekünk járó pénzt.


Orbán hogy tud az állítólag másfél millió magyar válaszadó szemébe nézni egyenes gerinccel ezek után?



febr. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne.
febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
86%
Ne is mondd kérdező! Egyszerűen felfoghatalan nem is értem az embereket. Régen kimentek 300 forintos vizitdíjért tüntetni, ezen meg továbbra is hallgatnak. Szuper lett írónikusan mondva az értékrendje a társadalmunknak mondhatom!
febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a 2. olyan konzultáció, amivel a választói akarattal szembe ment, az 1. után se lett semmi következménye, miért lenne a 2. után ? A választóit ez vagy nem érdekli és csak a puhos, vagy pedig annyira leépültek mentálisan már, hogy fel sem fogják már ezt.
febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Én kitöltöttem és Ukrajna támogatását ikszeltem be és úgy is lett szerencsére,nem volt hiába való.
febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
El kellene már tűnnie, megőrizve a maradék méltóságát. Eléldegélhetne Hatvanpusztán lölö (azaz a saját) pénzén és valaki normális lehetne helyette.
febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem jól értelmezi megint senki sem ezt a kérdést, mert most is a zemberek akaratát teljesítette Viktorta, tehát ő most sem hibás semmiben sem, hisz most nem a Nemzeti Kanzultációs csapat érdekeit nézte, hanem épp azokét, akik nem vettek benne részt. Tehát így is vígan mondhatja, hogy a zemberek akaratát nézve lépett most úgy, ahogyan lépett.
febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Aztaaa,de jòl èlvelsz. A fõni a kilàly!
febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!